22.10.2026 14:00 • Europe • PDC European Championship 2026

Niels Zonneveld - Cameron Menzies Analyses en Wedtips

Niels Zonneveld tegen Cameron Menzies vindt plaats om 14:00 op 22.10.2026.

Niels Zonneveld
—
Cameron Menzies

Waarop wedden?

Check de laatste Niels Zonneveld vs Cameron Menzies wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Niels Zonneveld" met een quotering van -147 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Niels Zonneveld
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Niels Zonneveld - Cameron Menzies gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement fkd35 (op de 30 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Niels Zonneveld (-147) in Home Away weddenschap.

fkd35
fkd35
Rang: 30/1947
Winst: 171.57
Home Away
-147 for Niels Zonneveld
10/10
Geschatte winst 6.80

De wedtips van JohnnyBet voor Niels Zonneveld - Cameron Menzies gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht fkd35 (met yield van 1.1%) een winst van 6.8 te behalen door 10 in te zetten op Niels Zonneveld (-147) in de Home Away weddenschap.

fkd35
fkd35
Rang: 590/1947
Yield: 1.1%
Home Away
-147 for Niels Zonneveld
10/10
Geschatte winst 6.80

JohnnyBet's wedtips voor Niels Zonneveld - Cameron Menzies voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! fkd35 met een ODI parameter van 261.15 zet 10 in met odds van -147 voor Niels Zonneveld in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 6.8 opleveren.

fkd35
fkd35
Rang: 33/1947
ODI: 261.15
Home Away
-147 for Niels Zonneveld
10/10
Geschatte winst 6.80

De beste AI wedtips voor Niels Zonneveld vs Cameron Menzies

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Niels Zonneveld vs Cameron Menzies? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Niels Zonneveld in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -147, met een inzet van 10, afkomstig van fkd35.

Home Away
-147 for Niels Zonneveld
10/10
Geschatte winst 6.80

Niels Zonneveld vs Cameron Menzies Wedtips

Tip 1:
Odds -147 voor Niels Zonneveld (Home Away)
Speel bewust 18+