23.10.2026 04:00 • Belgium • ATP Brussels 2026

Clement Chidekh - Francisco Cerundolo Analyses en Wedtips

Clement Chidekh tegen Francisco Cerundolo vindt plaats om 04:00 op 23.10.2026.

Clement Chidekh
—
Francisco Cerundolo

Waarop wedden?

Check de laatste Clement Chidekh vs Francisco Cerundolo wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Francisco Cerundolo" met een quotering van -172 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Francisco Cerundolo
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Clement Chidekh - Francisco Cerundolo gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement drdzo (op de 2016 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 5.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Francisco Cerundolo (-172) in Home Away weddenschap. Zhubiitis (2023 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -167 voor Francisco Cerundolo (Home Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 6.0 te krijgen.

drdzo
drdzo
Rang: 2016/1947
Winst: -1689.98
Home Away
-172 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 5.80
Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 2023/1947
Winst: -1987.52
Home Away
-167 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 6.00

De wedtips van JohnnyBet voor Clement Chidekh - Francisco Cerundolo gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Zhubiitis (met yield van -3.21%) een winst van 6.0 te behalen door 10 in te zetten op Francisco Cerundolo (-167) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever drdzo met yield van -8.32% zet 10 in op Francisco Cerundolo (-172) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 5.8.

Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 865/1947
Yield: -3.21%
Home Away
-167 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 6.00
drdzo
drdzo
Rang: 1189/1947
Yield: -8.32%
Home Away
-172 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 5.80

JohnnyBet's wedtips voor Clement Chidekh - Francisco Cerundolo voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Zhubiitis met een ODI parameter van -9.81 zet 10 in met odds van -167 voor Francisco Cerundolo in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 6.0 opleveren. drdzo (ODI: -961.03) plaatst een tip om 5.8 winst te opleveren door 10 in te zetten op Francisco Cerundolo (-172) in de Home Away weddenschap.

Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 1796/1947
ODI: -9.81
Home Away
-167 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 6.00
drdzo
drdzo
Rang: 2029/1947
ODI: -961.03
Home Away
-172 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 5.80

De beste AI wedtips voor Clement Chidekh vs Francisco Cerundolo

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Clement Chidekh vs Francisco Cerundolo? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Francisco Cerundolo in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -172, met een inzet van 10, afkomstig van drdzo. Een weddenschap op Francisco Cerundolo (-167) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van Zhubiitis is de andere favoriet van AI.

Home Away
-172 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 5.80
Home Away
-167 for Francisco Cerundolo
10/10
Geschatte winst 6.00

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Clement Chidekh en Francisco Cerundolo. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Francisco Cerundolo met odds van -172. De overwinning van Clement Chidekh met odds van +146 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 0%
2 100%

Clement Chidekh vs Francisco Cerundolo Wedtips

Tip 1:
Odds -172 voor Francisco Cerundolo (Home Away)
Speel bewust 18+