23.10.2026 05:10 • Italy • ATP Challenger Florence 2026

Francesco Forti - Oriol Roca Batalla Analyses en Wedtips

Francesco Forti tegen Oriol Roca Batalla vindt plaats om 05:10 op 23.10.2026.

Francesco Forti
—
Oriol Roca Batalla

Waarop wedden?

Check de laatste Francesco Forti vs Oriol Roca Batalla wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Oriol Roca Batalla" met een quotering van -149 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Oriol Roca Batalla
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Francesco Forti - Oriol Roca Batalla gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement supcio (op de 2040 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.7 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Oriol Roca Batalla (-149) in Home Away weddenschap.

supcio
supcio
Rang: 2040/1951
Winst: -3445.01
Home Away
-149 for Oriol Roca Batalla
10/10
Geschatte winst 6.70

De wedtips van JohnnyBet voor Francesco Forti - Oriol Roca Batalla gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht supcio (met yield van -8.7%) een winst van 6.7 te behalen door 10 in te zetten op Oriol Roca Batalla (-149) in de Home Away weddenschap.

supcio
supcio
Rang: 1209/1951
Yield: -8.7%
Home Away
-149 for Oriol Roca Batalla
10/10
Geschatte winst 6.70

JohnnyBet's wedtips voor Francesco Forti - Oriol Roca Batalla voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! supcio met een ODI parameter van -1836.7 zet 10 in met odds van -149 voor Oriol Roca Batalla in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 6.7 opleveren.

supcio
supcio
Rang: 2035/1951
ODI: -1836.7
Home Away
-149 for Oriol Roca Batalla
10/10
Geschatte winst 6.70

De beste AI wedtips voor Francesco Forti vs Oriol Roca Batalla

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Francesco Forti vs Oriol Roca Batalla? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Oriol Roca Batalla in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -149, met een inzet van 10, afkomstig van supcio.

Home Away
-149 for Oriol Roca Batalla
10/10
Geschatte winst 6.70

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Francesco Forti en Oriol Roca Batalla. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Oriol Roca Batalla met odds van -149. De overwinning van Francesco Forti met odds van -116 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 0%
2 100%

Francesco Forti vs Oriol Roca Batalla Wedtips

Tip 1:
Odds -149 voor Oriol Roca Batalla (Home Away)
Speel bewust 18+