22.10.2026 15:00 • Europe • Europa League 2026/2027

Jagiellonia Bialystok SSA - RSC Anderlecht Analyses en Wedtips

Jagiellonia Bialystok SSA tegen RSC Anderlecht vindt plaats om 15:00 op 22.10.2026.

Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Bialystok SSA
—
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Draw
50%
1 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Jagiellonia Bialystok SSA - RSC Anderlecht gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement 4lb3rt (op de 1399 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.76 in totale winst door een inzet van 8 te plaatsen op Draw (+247) in Home Draw Away weddenschap. aphrodite (2000 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +204 voor Jagiellonia Bialystok SSA (Home Draw Away) door 8 in te zetten om een ​​geschatte winst van 16.32 te krijgen.

4lb3rt
Rang: 1399/1911
Winst: -63.6
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.76
aphrodite
aphrodite
Rang: 2000/1911
Winst: -5025.09
Home Draw Away
+204 for Jagiellonia Bialystok SSA
8/10
Geschatte winst 16.32

De wedtips van JohnnyBet voor Jagiellonia Bialystok SSA - RSC Anderlecht gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht aphrodite (met yield van -6.69%) een winst van 16.32 te behalen door 8 in te zetten op Jagiellonia Bialystok SSA (+204) in de Home Draw Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever 4lb3rt met yield van -37.86% zet 8 in op Draw (+247) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 19.76.

aphrodite
aphrodite
Rang: 1091/1911
Yield: -6.69%
Home Draw Away
+204 for Jagiellonia Bialystok SSA
8/10
Geschatte winst 16.32
4lb3rt
Rang: 1633/1911
Yield: -37.86%
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.76

JohnnyBet's wedtips voor Jagiellonia Bialystok SSA - RSC Anderlecht voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! 4lb3rt met een ODI parameter van -1.02 zet 8 in met odds van +247 voor Draw in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 19.76 opleveren. aphrodite (ODI: -4246.94) plaatst een tip om 16.32 winst te opleveren door 8 in te zetten op Jagiellonia Bialystok SSA (+204) in de Home Draw Away weddenschap.

4lb3rt
Rang: 1447/1911
ODI: -1.02
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.76
aphrodite
aphrodite
Rang: 1994/1911
ODI: -4246.94
Home Draw Away
+204 for Jagiellonia Bialystok SSA
8/10
Geschatte winst 16.32

De beste AI wedtips voor Jagiellonia Bialystok SSA vs RSC Anderlecht

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Jagiellonia Bialystok SSA vs RSC Anderlecht? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Jagiellonia Bialystok SSA in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +204, met een inzet van 8, afkomstig van aphrodite. Een weddenschap op Draw (+247) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 8 afkomstig van 4lb3rt is de andere favoriet van AI.

Home Draw Away
+204 for Jagiellonia Bialystok SSA
8/10
Geschatte winst 16.32
Home Draw Away
+247 for Draw
8/10
Geschatte winst 19.76

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Jagiellonia Bialystok SSA en RSC Anderlecht. De beste voorspelling met 50% van stemmen is een gelijkspel (odds van +247). Een overwinning van Jagiellonia Bialystok SSA (+204) heeft 50% gekregen. 0% voorspelt een overwinning van RSC Anderlecht (+120).

1 50%
X 50%
2 0%

Jagiellonia Bialystok SSA vs RSC Anderlecht Wedtips

Tip 1:
Odds +247 voor Draw (Home Draw Away)
Speel bewust 18+