23.10.2026 13:00 • Sweden • Allsvenskan 2026

Västerås SK FK - Halmstads BK Analyses en Wedtips

Västerås SK FK tegen Halmstads BK vindt plaats om 13:00 op 23.10.2026.

Vasteras SK FK
Västerås SK FK
—
Halmstads BK
Halmstads BK

Waarop wedden?

Check de laatste Västerås SK FK vs Halmstads BK wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Asian Handicap (0)" en een voorspeld resultaat van "Västerås SK FK (0), money back on draw" met een quotering van -333 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Asian Handicap (0)
Västerås SK FK (0), money back on draw
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Västerås SK FK - Halmstads BK gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Bodia2705 (op de 1815 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 3.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Västerås SK FK (0), money back on draw (-333) in Asian Handicap (0) weddenschap.

Bodia2705
Bodia2705
Rang: 1815/1952
Winst: -309.72
Asian Handicap (0)
-333 for Västerås SK FK (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 3.00

De wedtips van JohnnyBet voor Västerås SK FK - Halmstads BK gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Bodia2705 (met yield van -1.4%) een winst van 3.0 te behalen door 10 in te zetten op Västerås SK FK (0), money back on draw (-333) in de Asian Handicap (0) weddenschap.

Bodia2705
Bodia2705
Rang: 725/1952
Yield: -1.4%
Asian Handicap (0)
-333 for Västerås SK FK (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 3.00

JohnnyBet's wedtips voor Västerås SK FK - Halmstads BK voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Bodia2705 met een ODI parameter van -18.96 zet 10 in met odds van -333 voor Västerås SK FK (0), money back on draw in een Asian Handicap (0) weddenschap. Het kan een winst van 3.0 opleveren.

Bodia2705
Bodia2705
Rang: 1865/1952
ODI: -18.96
Asian Handicap (0)
-333 for Västerås SK FK (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 3.00

Tips met analyses voor Västerås SK FK - Halmstads BK

Bodia2705
Bodia2705
Rang: 1815/1952
Winst: -309.72
Asian Handicap (0)
-333 for Västerås SK FK (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 3.00
Westeros played 24 matches, in which they won 11, drew 5 times and lost 8 matches. The Halmstad team played 24 matches, won 3 times, ended 5 matches in a draw and suffered 16 defeats. In the tournament, the Westeros team scores an average of 1.5 goals per game and concedes 1.5. Halmstad scores 0.7, misses 1.9. victory 1

De beste AI wedtips voor Västerås SK FK vs Halmstads BK

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Västerås SK FK vs Halmstads BK? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Västerås SK FK (0), money back on draw in de wedmarkt Asian Handicap (0), tegen odds van -333, met een inzet van 10, afkomstig van Bodia2705.

Asian Handicap (0)
-333 for Västerås SK FK (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 3.00

Västerås SK FK vs Halmstads BK Wedtips

Tip 1:
Odds -333 voor Västerås SK FK (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Speel bewust 18+