26.09.2026 22:30 United States MLS 2026

San Jose Earthquakes - Portland Timbers Analyses en Wedtips

San Jose Earthquakes tegen Portland Timbers vindt plaats om 22:30 op 26.09.2026.

San Jose Earthquakes
San Jose Earthquakes
Portland Timbers
Portland Timbers

Waarop wedden?

Check de laatste San Jose Earthquakes vs Portland Timbers wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "San Jose Earthquakes" met een quotering van -105 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
San Jose Earthquakes
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor San Jose Earthquakes - Portland Timbers gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Juri777 (op de 1406 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 9.5 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op San Jose Earthquakes (-105) in Home Draw Away weddenschap.

Juri777
Juri777
Rang: 1406/1646
Winst: -167.36
Home Draw Away
-105 for San Jose Earthquakes
10/10
Geschatte winst 9.50

De wedtips van JohnnyBet voor San Jose Earthquakes - Portland Timbers gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Juri777 (met yield van -1.21%) een winst van 9.5 te behalen door 10 in te zetten op San Jose Earthquakes (-105) in de Home Draw Away weddenschap.

Juri777
Juri777
Rang: 586/1646
Yield: -1.21%
Home Draw Away
-105 for San Jose Earthquakes
10/10
Geschatte winst 9.50

JohnnyBet's wedtips voor San Jose Earthquakes - Portland Timbers voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Juri777 met een ODI parameter van -232.5 zet 10 in met odds van -105 voor San Jose Earthquakes in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 9.5 opleveren.

Juri777
Juri777
Rang: 1689/1646
ODI: -232.5
Home Draw Away
-105 for San Jose Earthquakes
10/10
Geschatte winst 9.50

De beste AI wedtips voor San Jose Earthquakes vs Portland Timbers

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor San Jose Earthquakes vs Portland Timbers? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op San Jose Earthquakes in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -105, met een inzet van 10, afkomstig van Juri777.

Home Draw Away
-105 for San Jose Earthquakes
10/10
Geschatte winst 9.50

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen San Jose Earthquakes en Portland Timbers. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van San Jose Earthquakes (odds van -105). Een overwinning van Portland Timbers (+214) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+295).

1 100%
X 0%
2 0%

San Jose Earthquakes vs Portland Timbers Wedtips

Tip 1:
Odds -105 voor San Jose Earthquakes (Home Draw Away)
Speel bewust 18+