23.09.2026 00:00 China ATP Hangzhou 2026

Taro Daniel - Hayato Matsuoka Analyses en Wedtips

Taro Daniel tegen Hayato Matsuoka vindt plaats om 00:00 op 23.09.2026.

Taro Daniel
Hayato Matsuoka

Waarop wedden?

Check de laatste Taro Daniel vs Hayato Matsuoka wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Taro Daniel" met een quotering van -200 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Taro Daniel
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Taro Daniel - Hayato Matsuoka gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Ulsrud (op de 1692 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 5.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Taro Daniel (-200) in Home Away weddenschap.

Ulsrud
Ulsrud
Rang: 1692/1646
Winst: -1260.99
Home Away
-200 for Taro Daniel
10/10
Geschatte winst 5.00

De wedtips van JohnnyBet voor Taro Daniel - Hayato Matsuoka gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Ulsrud (met yield van -5.31%) een winst van 5.0 te behalen door 10 in te zetten op Taro Daniel (-200) in de Home Away weddenschap.

Ulsrud
Ulsrud
Rang: 836/1646
Yield: -5.31%
Home Away
-200 for Taro Daniel
10/10
Geschatte winst 5.00

JohnnyBet's wedtips voor Taro Daniel - Hayato Matsuoka voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Ulsrud met een ODI parameter van -266.81 zet 10 in met odds van -200 voor Taro Daniel in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 5.0 opleveren.

Ulsrud
Ulsrud
Rang: 1695/1646
ODI: -266.81
Home Away
-200 for Taro Daniel
10/10
Geschatte winst 5.00

De beste AI wedtips voor Taro Daniel vs Hayato Matsuoka

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Taro Daniel vs Hayato Matsuoka? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Taro Daniel in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -200, met een inzet van 10, afkomstig van Ulsrud.

Home Away
-200 for Taro Daniel
10/10
Geschatte winst 5.00

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Taro Daniel en Hayato Matsuoka. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Taro Daniel met odds van -200. De overwinning van Hayato Matsuoka met odds van +175 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Taro Daniel vs Hayato Matsuoka Wedtips

Tip 1:
Odds -200 voor Taro Daniel (Home Away)
Speel bewust 18+