26.08.2026 14:00 United States ATP Winston-Salem 2026

Rinky Hijikata - Benjamin Bonzi Analyses en Wedtips

Rinky Hijikata tegen Benjamin Bonzi vindt plaats om 14:00 op 26.08.2026.

Rinky Hijikata
Benjamin Bonzi

Waarop wedden?

Check de laatste Rinky Hijikata vs Benjamin Bonzi wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Benjamin Bonzi" met een quotering van -110 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Benjamin Bonzi
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Rinky Hijikata - Benjamin Bonzi gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Sharonsm (op de 1106 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 9.1 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Benjamin Bonzi (-110) in Home Away weddenschap.

Sharonsm
Sharonsm
Rang: 1106/1274
Winst: -87.46
Home Away
-110 for Benjamin Bonzi
10/10
Geschatte winst 9.10

De wedtips van JohnnyBet voor Rinky Hijikata - Benjamin Bonzi gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Sharonsm (met yield van -4.74%) een winst van 9.1 te behalen door 10 in te zetten op Benjamin Bonzi (-110) in de Home Away weddenschap.

Sharonsm
Sharonsm
Rang: 641/1274
Yield: -4.74%
Home Away
-110 for Benjamin Bonzi
10/10
Geschatte winst 9.10

JohnnyBet's wedtips voor Rinky Hijikata - Benjamin Bonzi voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Sharonsm met een ODI parameter van 10.92 zet 10 in met odds van -110 voor Benjamin Bonzi in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 9.1 opleveren.

Sharonsm
Sharonsm
Rang: 154/1274
ODI: 10.92
Home Away
-110 for Benjamin Bonzi
10/10
Geschatte winst 9.10

De beste AI wedtips voor Rinky Hijikata vs Benjamin Bonzi

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Rinky Hijikata vs Benjamin Bonzi? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Benjamin Bonzi in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -110, met een inzet van 10, afkomstig van Sharonsm.

Home Away
-110 for Benjamin Bonzi
10/10
Geschatte winst 9.10

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Rinky Hijikata en Benjamin Bonzi. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Benjamin Bonzi met odds van -110. De overwinning van Rinky Hijikata met odds van -123 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 0%
2 100%

Rinky Hijikata vs Benjamin Bonzi Wedtips

Tip 1:
Odds -110 voor Benjamin Bonzi (Home Away)
Speel bewust 18+