26.08.2026 14:00 United States ATP Winston-Salem 2026

Daniel Altmaier - Ignacio Buse Analyses en Wedtips

Daniel Altmaier tegen Ignacio Buse vindt plaats om 14:00 op 26.08.2026.

Daniel Altmaier
Ignacio Buse

Waarop wedden?

Check de laatste Daniel Altmaier vs Ignacio Buse wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Ignacio Buse" met een quotering van -5000 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Ignacio Buse
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Daniel Altmaier - Ignacio Buse gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement abreujg78 (op de 1424 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 0.2 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Ignacio Buse (-5000) in Home Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1424/1272
Winst: -7060.94
Home Away
-5000 for Ignacio Buse
10/10
Geschatte winst 0.20

De wedtips van JohnnyBet voor Daniel Altmaier - Ignacio Buse gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht abreujg78 (met yield van -18.55%) een winst van 0.2 te behalen door 10 in te zetten op Ignacio Buse (-5000) in de Home Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1013/1272
Yield: -18.55%
Home Away
-5000 for Ignacio Buse
10/10
Geschatte winst 0.20

JohnnyBet's wedtips voor Daniel Altmaier - Ignacio Buse voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! abreujg78 met een ODI parameter van -9721.17 zet 10 in met odds van -5000 voor Ignacio Buse in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 0.2 opleveren.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1422/1272
ODI: -9721.17
Home Away
-5000 for Ignacio Buse
10/10
Geschatte winst 0.20

De beste AI wedtips voor Daniel Altmaier vs Ignacio Buse

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Daniel Altmaier vs Ignacio Buse? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Ignacio Buse in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -5000, met een inzet van 10, afkomstig van abreujg78.

Home Away
-5000 for Ignacio Buse
10/10
Geschatte winst 0.20

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Daniel Altmaier en Ignacio Buse. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Ignacio Buse met odds van -5000. De overwinning van Daniel Altmaier met odds van -5000 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 0%
2 100%

Daniel Altmaier vs Ignacio Buse Wedtips

Tip 1:
Odds -5000 voor Ignacio Buse (Home Away)
Speel bewust 18+