26.08.2026 13:00 Europe Champions League Women Qualification 2026/2027

KKS Czarni Sosnowiec (V) - OH Leuven (V) Analyses en Wedtips

KKS Czarni Sosnowiec (V) tegen OH Leuven (V) vindt plaats om 13:00 op 26.08.2026.

KKS Czarni Sosnowiec (W)
KKS Czarni Sosnowiec (V)
OH Leuven (W)
OH Leuven (V)

Waarop wedden?

Check de laatste KKS Czarni Sosnowiec (V) vs OH Leuven (V) wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "KKS Czarni Sosnowiec (V)" met een quotering van +295 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
KKS Czarni Sosnowiec (V)
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor KKS Czarni Sosnowiec (V) - OH Leuven (V) gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Luccardi (op de 54 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 23.6 in totale winst door een inzet van 8 te plaatsen op KKS Czarni Sosnowiec (V) (+295) in Home Draw Away weddenschap.

Luccardi
Luccardi
Rang: 54/1262
Winst: 97.02
Home Draw Away
+295 for KKS Czarni Sosnowiec (V)
8/10
Geschatte winst 23.60

De wedtips van JohnnyBet voor KKS Czarni Sosnowiec (V) - OH Leuven (V) gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Luccardi (met yield van 5.01%) een winst van 23.6 te behalen door 8 in te zetten op KKS Czarni Sosnowiec (V) (+295) in de Home Draw Away weddenschap.

Luccardi
Luccardi
Rang: 290/1262
Yield: 5.01%
Home Draw Away
+295 for KKS Czarni Sosnowiec (V)
8/10
Geschatte winst 23.60

JohnnyBet's wedtips voor KKS Czarni Sosnowiec (V) - OH Leuven (V) voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Luccardi met een ODI parameter van -17.5 zet 8 in met odds van +295 voor KKS Czarni Sosnowiec (V) in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 23.6 opleveren.

Luccardi
Luccardi
Rang: 1304/1262
ODI: -17.5
Home Draw Away
+295 for KKS Czarni Sosnowiec (V)
8/10
Geschatte winst 23.60

De beste AI wedtips voor KKS Czarni Sosnowiec (V) vs OH Leuven (V)

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor KKS Czarni Sosnowiec (V) vs OH Leuven (V)? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op KKS Czarni Sosnowiec (V) in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +295, met een inzet van 8, afkomstig van Luccardi.

Home Draw Away
+295 for KKS Czarni Sosnowiec (V)
8/10
Geschatte winst 23.60

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen KKS Czarni Sosnowiec (V) en OH Leuven (V). De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van KKS Czarni Sosnowiec (V) (odds van +295). Een overwinning van OH Leuven (V) (-161) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+276).

1 100%
X 0%
2 0%

KKS Czarni Sosnowiec (V) vs OH Leuven (V) Wedtips

Tip 1:
Odds +295 voor KKS Czarni Sosnowiec (V) (Home Draw Away)
Speel bewust 18+