26.08.2026 13:00 Norway 1. Division 2026

Stabæk - Ranheim Trondheim Analyses en Wedtips

Stabæk tegen Ranheim Trondheim vindt plaats om 13:00 op 26.08.2026.

Stabaek
Stabæk
Ranheim Trondheim
Ranheim Trondheim

Waarop wedden?

Check de laatste Stabæk vs Ranheim Trondheim wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Stabæk" met een quotering van -244 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Stabæk
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Stabæk - Ranheim Trondheim gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement jarix792 (op de 840 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 2.05 in totale winst door een inzet van 5 te plaatsen op Stabæk (-244) in Home Draw Away weddenschap.

jarix792
jarix792
Rang: 840/1252
Winst: -31.42
Home Draw Away
-244 for Stabæk
5/10
Geschatte winst 2.05

De wedtips van JohnnyBet voor Stabæk - Ranheim Trondheim gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht jarix792 (met yield van -2.65%) een winst van 2.05 te behalen door 5 in te zetten op Stabæk (-244) in de Home Draw Away weddenschap.

jarix792
jarix792
Rang: 528/1252
Yield: -2.65%
Home Draw Away
-244 for Stabæk
5/10
Geschatte winst 2.05

JohnnyBet's wedtips voor Stabæk - Ranheim Trondheim voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! jarix792 met een ODI parameter van -7.62 zet 5 in met odds van -244 voor Stabæk in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 2.05 opleveren.

jarix792
jarix792
Rang: 1238/1252
ODI: -7.62
Home Draw Away
-244 for Stabæk
5/10
Geschatte winst 2.05

De beste AI wedtips voor Stabæk vs Ranheim Trondheim

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Stabæk vs Ranheim Trondheim? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Stabæk in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -244, met een inzet van 5, afkomstig van jarix792.

Home Draw Away
-244 for Stabæk
5/10
Geschatte winst 2.05

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Stabæk en Ranheim Trondheim. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van Stabæk (odds van -244). Een overwinning van Ranheim Trondheim (+494) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+447).

1 100%
X 0%
2 0%

Stabæk vs Ranheim Trondheim Wedtips

Tip 1:
Odds -244 voor Stabæk (Home Draw Away)
Speel bewust 18+