25.08.2026 14:45 Scotland Challenge Cup 2026/2027

Spartans FC - Hearts of Midlothian II Analyses en Wedtips

Spartans FC tegen Hearts of Midlothian II vindt plaats om 14:45 op 25.08.2026.

Spartans FC
Spartans FC
Hearts Of Midlothian II
Hearts of Midlothian II

Waarop wedden?

Check de laatste Spartans FC vs Hearts of Midlothian II wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Spartans FC" met een quotering van -294 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Spartans FC
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Spartans FC - Hearts of Midlothian II gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement jarix792 (op de 840 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 1.7 in totale winst door een inzet van 5 te plaatsen op Spartans FC (-294) in Home Draw Away weddenschap.

jarix792
jarix792
Rang: 840/1252
Winst: -31.42
Home Draw Away
-294 for Spartans FC
5/10
Geschatte winst 1.70

De wedtips van JohnnyBet voor Spartans FC - Hearts of Midlothian II gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht jarix792 (met yield van -2.65%) een winst van 1.7 te behalen door 5 in te zetten op Spartans FC (-294) in de Home Draw Away weddenschap.

jarix792
jarix792
Rang: 528/1252
Yield: -2.65%
Home Draw Away
-294 for Spartans FC
5/10
Geschatte winst 1.70

JohnnyBet's wedtips voor Spartans FC - Hearts of Midlothian II voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! jarix792 met een ODI parameter van -7.62 zet 5 in met odds van -294 voor Spartans FC in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 1.7 opleveren.

jarix792
jarix792
Rang: 1238/1252
ODI: -7.62
Home Draw Away
-294 for Spartans FC
5/10
Geschatte winst 1.70

De beste AI wedtips voor Spartans FC vs Hearts of Midlothian II

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Spartans FC vs Hearts of Midlothian II? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Spartans FC in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -294, met een inzet van 5, afkomstig van jarix792.

Home Draw Away
-294 for Spartans FC
5/10
Geschatte winst 1.70

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Spartans FC en Hearts of Midlothian II. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van Spartans FC (odds van -294). Een overwinning van Hearts of Midlothian II (+703) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+399).

1 100%
X 0%
2 0%

Spartans FC vs Hearts of Midlothian II Wedtips

Tip 1:
Odds -294 voor Spartans FC (Home Draw Away)
Speel bewust 18+