22.09.2026 14:00 Italy WTA 125K Tolentino 2026

Jennifer Ruggeri - Julia Grabher Analyses en Wedtips

Jennifer Ruggeri tegen Julia Grabher vindt plaats om 14:00 op 22.09.2026.

Jennifer Ruggeri
Julia Grabher

Waarop wedden?

Check de laatste Jennifer Ruggeri vs Julia Grabher wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Jennifer Ruggeri" met een quotering van +175 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Jennifer Ruggeri
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Jennifer Ruggeri - Julia Grabher gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement GamblingSport19 (op de 1710 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 17.5 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Jennifer Ruggeri (+175) in Home Away weddenschap.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 1710/1638
Winst: -2190.52
Home Away
+175 for Jennifer Ruggeri
10/10
Geschatte winst 17.50

De wedtips van JohnnyBet voor Jennifer Ruggeri - Julia Grabher gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht GamblingSport19 (met yield van -11.96%) een winst van 17.5 te behalen door 10 in te zetten op Jennifer Ruggeri (+175) in de Home Away weddenschap.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 1104/1638
Yield: -11.96%
Home Away
+175 for Jennifer Ruggeri
10/10
Geschatte winst 17.50

JohnnyBet's wedtips voor Jennifer Ruggeri - Julia Grabher voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! GamblingSport19 met een ODI parameter van -7399.85 zet 10 in met odds van +175 voor Jennifer Ruggeri in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 17.5 opleveren.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 1716/1638
ODI: -7399.85
Home Away
+175 for Jennifer Ruggeri
10/10
Geschatte winst 17.50

De beste AI wedtips voor Jennifer Ruggeri vs Julia Grabher

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Jennifer Ruggeri vs Julia Grabher? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Jennifer Ruggeri in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +175, met een inzet van 10, afkomstig van GamblingSport19.

Home Away
+175 for Jennifer Ruggeri
10/10
Geschatte winst 17.50

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Jennifer Ruggeri en Julia Grabher. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Jennifer Ruggeri met odds van +175. De overwinning van Julia Grabher met odds van -222 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Jennifer Ruggeri vs Julia Grabher Wedtips

Tip 1:
Odds +175 voor Jennifer Ruggeri (Home Away)
Speel bewust 18+