22.09.2026 09:00 Argentina ATP Challenger Buenos Aires 2, 2026

Valentin Garay - Alex Barrena Analyses en Wedtips

Valentin Garay tegen Alex Barrena vindt plaats om 09:00 op 22.09.2026.

Valentin Garay
Alex Barrena

Waarop wedden?

Check de laatste Valentin Garay vs Alex Barrena wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Valentin Garay" met een quotering van +390 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Valentin Garay
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Valentin Garay - Alex Barrena gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement GamblingSport19 (op de 1710 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 31.2 in totale winst door een inzet van 8 te plaatsen op Valentin Garay (+390) in Home Away weddenschap.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 1710/1638
Winst: -2190.52
Home Away
+390 for Valentin Garay
8/10
Geschatte winst 31.20

De wedtips van JohnnyBet voor Valentin Garay - Alex Barrena gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht GamblingSport19 (met yield van -11.96%) een winst van 31.2 te behalen door 8 in te zetten op Valentin Garay (+390) in de Home Away weddenschap.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 1104/1638
Yield: -11.96%
Home Away
+390 for Valentin Garay
8/10
Geschatte winst 31.20

JohnnyBet's wedtips voor Valentin Garay - Alex Barrena voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! GamblingSport19 met een ODI parameter van -7399.85 zet 8 in met odds van +390 voor Valentin Garay in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 31.2 opleveren.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rang: 1716/1638
ODI: -7399.85
Home Away
+390 for Valentin Garay
8/10
Geschatte winst 31.20

De beste AI wedtips voor Valentin Garay vs Alex Barrena

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Valentin Garay vs Alex Barrena? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Valentin Garay in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +390, met een inzet van 8, afkomstig van GamblingSport19.

Home Away
+390 for Valentin Garay
8/10
Geschatte winst 31.20

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Valentin Garay en Alex Barrena. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Valentin Garay met odds van +390. De overwinning van Alex Barrena met odds van -5000 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Valentin Garay vs Alex Barrena Wedtips

Tip 1:
Odds +390 voor Valentin Garay (Home Away)
Speel bewust 18+