20.10.2026 07:00 • World • Modus Super Series 2026

Jack Aldridge - Archie Self Analyses en Wedtips

Jack Aldridge tegen Archie Self vindt plaats om 07:00 op 20.10.2026.

Jack Aldridge
—
Archie Self

Waarop wedden?

Check de laatste Jack Aldridge vs Archie Self wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Jack Aldridge" met een quotering van -127 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Jack Aldridge
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Jack Aldridge - Archie Self gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement abreujg78 (op de 2012 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 7.9 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Jack Aldridge (-127) in Home Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2012/1916
Winst: -37419.3
Home Away
-127 for Jack Aldridge
10/10
Geschatte winst 7.90

De wedtips van JohnnyBet voor Jack Aldridge - Archie Self gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht abreujg78 (met yield van -17.92%) een winst van 7.9 te behalen door 10 in te zetten op Jack Aldridge (-127) in de Home Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1450/1916
Yield: -17.92%
Home Away
-127 for Jack Aldridge
10/10
Geschatte winst 7.90

JohnnyBet's wedtips voor Jack Aldridge - Archie Self voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! abreujg78 met een ODI parameter van -43311.7 zet 10 in met odds van -127 voor Jack Aldridge in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 7.9 opleveren.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2009/1916
ODI: -43311.7
Home Away
-127 for Jack Aldridge
10/10
Geschatte winst 7.90

De beste AI wedtips voor Jack Aldridge vs Archie Self

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Jack Aldridge vs Archie Self? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Jack Aldridge in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -127, met een inzet van 10, afkomstig van abreujg78.

Home Away
-127 for Jack Aldridge
10/10
Geschatte winst 7.90

Jack Aldridge vs Archie Self Wedtips

Tip 1:
Odds -127 voor Jack Aldridge (Home Away)
Speel bewust 18+