20.10.2026 06:00 • Denmark • U19 Ligaen 2026/2027

HB Koege U19 - Brondby U19 Analyses en Wedtips

HB Koege U19 tegen Brondby U19 vindt plaats om 06:00 op 20.10.2026.

HB Koege U19
—
Brondby U19

Waarop wedden?

Check de laatste HB Koege U19 vs Brondby U19 wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Brondby U19" met een quotering van -769 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Brondby U19
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor HB Koege U19 - Brondby U19 gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement abreujg78 (op de 2012 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 1.3 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Brondby U19 (-769) in Home Draw Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2012/1916
Winst: -37419.3
Home Draw Away
-769 for Brondby U19
10/10
Geschatte winst 1.30

De wedtips van JohnnyBet voor HB Koege U19 - Brondby U19 gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht abreujg78 (met yield van -17.92%) een winst van 1.3 te behalen door 10 in te zetten op Brondby U19 (-769) in de Home Draw Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1450/1916
Yield: -17.92%
Home Draw Away
-769 for Brondby U19
10/10
Geschatte winst 1.30

JohnnyBet's wedtips voor HB Koege U19 - Brondby U19 voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! abreujg78 met een ODI parameter van -43311.7 zet 10 in met odds van -769 voor Brondby U19 in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 1.3 opleveren.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2009/1916
ODI: -43311.7
Home Draw Away
-769 for Brondby U19
10/10
Geschatte winst 1.30

De beste AI wedtips voor HB Koege U19 vs Brondby U19

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor HB Koege U19 vs Brondby U19? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Brondby U19 in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -769, met een inzet van 10, afkomstig van abreujg78.

Home Draw Away
-769 for Brondby U19
10/10
Geschatte winst 1.30

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen HB Koege U19 en Brondby U19. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Brondby U19 (odds van -769). Een overwinning van HB Koege U19 heeft 0% van stemmen gekregen en 0% van tipsters hebben een gelijkspel voorspeld.

1 0%
X 0%
2 100%

HB Koege U19 vs Brondby U19 Wedtips

Tip 1:
Odds -769 voor Brondby U19 (Home Draw Away)
Speel bewust 18+