31.07.2026 19:00 United States MLS Next Pro League 2026

Inter Miami II - Chattanooga FC Analyses en Wedtips

Inter Miami II tegen Chattanooga FC vindt plaats om 19:00 op 31.07.2026.

Inter Miami II
Inter Miami II
Chattanooga FC
Chattanooga FC

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Inter Miami II - Chattanooga FC gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Klave33 (op de 2045 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 8.6 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (-116) in Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap.

Klave33
Klave33
Rang: 2045/2052
Winst: -260.76
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Geschatte winst 8.60

De wedtips van JohnnyBet voor Inter Miami II - Chattanooga FC gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Klave33 (met yield van -7.49%) een winst van 8.6 te behalen door 10 in te zetten op Over (-116) in de Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap.

Klave33
Klave33
Rang: 1054/2052
Yield: -7.49%
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Geschatte winst 8.60

JohnnyBet's wedtips voor Inter Miami II - Chattanooga FC voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Klave33 met een ODI parameter van 149.03 zet 10 in met odds van -116 voor Over in een Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. Het kan een winst van 8.6 opleveren.

Klave33
Klave33
Rang: 48/2052
ODI: 149.03
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Geschatte winst 8.60

De beste AI wedtips voor Inter Miami II vs Chattanooga FC

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Inter Miami II vs Chattanooga FC? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Over in de wedmarkt Over/Under 1.5, 1st Half, tegen odds van -116, met een inzet van 10, afkomstig van Klave33.

Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Geschatte winst 8.60

Inter Miami II vs Chattanooga FC Wedtips

Tip 1:
Odds -116 voor Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Speel bewust 18+