31.07.2026 06:10 Czech Republic ATP Challenger Liberec 2026

Martin Krumich - Sumit Nagal Analyses en Wedtips

Martin Krumich tegen Sumit Nagal vindt plaats om 06:10 op 31.07.2026.

Martin Krumich
Sumit Nagal

Waarop wedden?

Check de laatste Martin Krumich vs Sumit Nagal wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Sumit Nagal" met een quotering van +103 gekozen door 1 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Sumit Nagal
50%
1 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Martin Krumich - Sumit Nagal gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Бойко Асенов (op de 269 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 10.3 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Sumit Nagal (+103) in Home Away weddenschap. Noizyfoxxx (2097 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -122 voor Martin Krumich (Home Away) door 1 in te zetten om een ​​geschatte winst van 0.82 te krijgen.

Бойко Асенов
Rang: 269/2051
Winst: 16.14
Home Away
+103 for Sumit Nagal
10/10
Geschatte winst 10.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 2097/2051
Winst: -348.9
Home Away
-122 for Martin Krumich
1/10
Geschatte winst 0.82

De wedtips van JohnnyBet voor Martin Krumich - Sumit Nagal gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Бойко Асенов (met yield van 0.82%) een winst van 10.3 te behalen door 10 in te zetten op Sumit Nagal (+103) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever Noizyfoxxx met yield van -4.47% zet 1 in op Martin Krumich (-122) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 0.82.

Бойко Асенов
Rang: 647/2051
Yield: 0.82%
Home Away
+103 for Sumit Nagal
10/10
Geschatte winst 10.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 884/2051
Yield: -4.47%
Home Away
-122 for Martin Krumich
1/10
Geschatte winst 0.82

JohnnyBet's wedtips voor Martin Krumich - Sumit Nagal voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Бойко Асенов met een ODI parameter van -0.14 zet 10 in met odds van +103 voor Sumit Nagal in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 10.3 opleveren. Noizyfoxxx (ODI: -35.35) plaatst een tip om 0.82 winst te opleveren door 1 in te zetten op Martin Krumich (-122) in de Home Away weddenschap.

Бойко Асенов
Rang: 1407/2051
ODI: -0.14
Home Away
+103 for Sumit Nagal
10/10
Geschatte winst 10.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rang: 2161/2051
ODI: -35.35
Home Away
-122 for Martin Krumich
1/10
Geschatte winst 0.82

De beste AI wedtips voor Martin Krumich vs Sumit Nagal

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Martin Krumich vs Sumit Nagal? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Sumit Nagal in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +103, met een inzet van 10, afkomstig van Бойко Асенов. Een weddenschap op Martin Krumich (-122) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 1 afkomstig van Noizyfoxxx is de andere favoriet van AI.

Home Away
+103 for Sumit Nagal
10/10
Geschatte winst 10.30
Home Away
-122 for Martin Krumich
1/10
Geschatte winst 0.82

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Martin Krumich en Sumit Nagal. De beste voorspelling met 50% van de stemmen is een overwinning van Sumit Nagal met odds van +103. De overwinning van Martin Krumich met odds van -122 heeft 50% van de stemmen gekregen.

1 50%
2 50%

Martin Krumich vs Sumit Nagal Wedtips

Tip 1:
Odds +103 voor Sumit Nagal (Home Away)
Speel bewust 18+