24.10.2026 09:00 • Sweden • Allsvenskan 2026

IK Sirius FK - AIK Analyses en Wedtips

IK Sirius FK tegen AIK vindt plaats om 09:00 op 24.10.2026.

IK Sirius FK
IK Sirius FK
—
AIK
AIK

Waarop wedden?

Check de laatste IK Sirius FK vs AIK wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Matchbet And Both Teams To Score (6-way)" en een voorspeld resultaat van "IK Sirius FK, Yes" met een quotering van +195 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
IK Sirius FK, Yes
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor IK Sirius FK - AIK gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Juri777 (op de 305 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.5 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op IK Sirius FK, Yes (+195) in Matchbet And Both Teams To Score (6-way) weddenschap.

Juri777
Juri777
Rang: 305/1960
Winst: 15.82
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+195 for IK Sirius FK, Yes
10/10
Geschatte winst 19.50

De wedtips van JohnnyBet voor IK Sirius FK - AIK gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Juri777 (met yield van 0.07%) een winst van 19.5 te behalen door 10 in te zetten op IK Sirius FK, Yes (+195) in de Matchbet And Both Teams To Score (6-way) weddenschap.

Juri777
Juri777
Rang: 636/1960
Yield: 0.07%
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+195 for IK Sirius FK, Yes
10/10
Geschatte winst 19.50

JohnnyBet's wedtips voor IK Sirius FK - AIK voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Juri777 met een ODI parameter van -207.71 zet 10 in met odds van +195 voor IK Sirius FK, Yes in een Matchbet And Both Teams To Score (6-way) weddenschap. Het kan een winst van 19.5 opleveren.

Juri777
Juri777
Rang: 2015/1960
ODI: -207.71
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+195 for IK Sirius FK, Yes
10/10
Geschatte winst 19.50

De beste AI wedtips voor IK Sirius FK vs AIK

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor IK Sirius FK vs AIK? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op IK Sirius FK, Yes in de wedmarkt Matchbet And Both Teams To Score (6-way), tegen odds van +195, met een inzet van 10, afkomstig van Juri777.

Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+195 for IK Sirius FK, Yes
10/10
Geschatte winst 19.50

IK Sirius FK vs AIK Wedtips

Tip 1:
Odds +195 voor IK Sirius FK, Yes (Matchbet And Both Teams To Score (6-way))
Speel bewust 18+