24.10.2026 15:30 • United States • NCAA 2026/2027

Buffalo Bulls - Bowling Green Falcons Analyses en Wedtips

Buffalo Bulls tegen Bowling Green Falcons vindt plaats om 15:30 op 24.10.2026.

Buffalo Bulls
Buffalo Bulls
—
Bowling Green Falcons
Bowling Green Falcons

Waarop wedden?

Check de laatste Buffalo Bulls vs Bowling Green Falcons wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Buffalo Bulls" met een quotering van -159 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Buffalo Bulls
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Buffalo Bulls - Bowling Green Falcons gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement aphrodite (op de 2065 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.3 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Buffalo Bulls (-159) in Home Away weddenschap.

aphrodite
aphrodite
Rang: 2065/1959
Winst: -5019.49
Home Away
-159 for Buffalo Bulls
10/10
Geschatte winst 6.30

De wedtips van JohnnyBet voor Buffalo Bulls - Bowling Green Falcons gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht aphrodite (met yield van -6.56%) een winst van 6.3 te behalen door 10 in te zetten op Buffalo Bulls (-159) in de Home Away weddenschap.

aphrodite
aphrodite
Rang: 1106/1959
Yield: -6.56%
Home Away
-159 for Buffalo Bulls
10/10
Geschatte winst 6.30

JohnnyBet's wedtips voor Buffalo Bulls - Bowling Green Falcons voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! aphrodite met een ODI parameter van -4237.54 zet 10 in met odds van -159 voor Buffalo Bulls in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 6.3 opleveren.

aphrodite
aphrodite
Rang: 2060/1959
ODI: -4237.54
Home Away
-159 for Buffalo Bulls
10/10
Geschatte winst 6.30

De beste AI wedtips voor Buffalo Bulls vs Bowling Green Falcons

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Buffalo Bulls vs Bowling Green Falcons? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Buffalo Bulls in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -159, met een inzet van 10, afkomstig van aphrodite.

Home Away
-159 for Buffalo Bulls
10/10
Geschatte winst 6.30

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Buffalo Bulls en Bowling Green Falcons. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Buffalo Bulls met odds van -159. De overwinning van Bowling Green Falcons met odds van +137 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Buffalo Bulls vs Bowling Green Falcons Wedtips

Tip 1:
Odds -159 voor Buffalo Bulls (Home Away)
Speel bewust 18+