31.10.2026 13:30 • Spain • LaLiga 2026/2027

Real Betis - Málaga CF Analyses en Wedtips

Real Betis tegen Málaga CF vindt plaats om 13:30 op 31.10.2026.

Real Betis
Real Betis
—
Malaga CF
Málaga CF

Waarop wedden?

Check de laatste Real Betis vs Málaga CF wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Real Betis" met een quotering van -244 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Real Betis
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Real Betis - Málaga CF gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Hani Tbaishat 8 (op de 1677 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 3.28 in totale winst door een inzet van 8 te plaatsen op Real Betis (-244) in Home Draw Away weddenschap.

Hani Tbaishat 8
Hani Tbaishat 8
Rang: 1677/1910
Winst: -199.84
Home Draw Away
-244 for Real Betis
8/10
Geschatte winst 3.28

De wedtips van JohnnyBet voor Real Betis - Málaga CF gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Hani Tbaishat 8 (met yield van -5.45%) een winst van 3.28 te behalen door 8 in te zetten op Real Betis (-244) in de Home Draw Away weddenschap.

Hani Tbaishat 8
Hani Tbaishat 8
Rang: 1005/1910
Yield: -5.45%
Home Draw Away
-244 for Real Betis
8/10
Geschatte winst 3.28

JohnnyBet's wedtips voor Real Betis - Málaga CF voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Hani Tbaishat 8 met een ODI parameter van -32.46 zet 8 in met odds van -244 voor Real Betis in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 3.28 opleveren.

Hani Tbaishat 8
Hani Tbaishat 8
Rang: 1866/1910
ODI: -32.46
Home Draw Away
-244 for Real Betis
8/10
Geschatte winst 3.28

De beste AI wedtips voor Real Betis vs Málaga CF

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Real Betis vs Málaga CF? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Real Betis in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -244, met een inzet van 8, afkomstig van Hani Tbaishat 8.

Home Draw Away
-244 for Real Betis
8/10
Geschatte winst 3.28

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Real Betis en Málaga CF. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van Real Betis (odds van -244). Een overwinning van Málaga CF heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel.

1 100%
X 0%
2 0%

Real Betis vs Málaga CF Wedtips

Tip 1:
Odds -244 voor Real Betis (Home Draw Away)
Speel bewust 18+