23.10.2026 08:30 • England • Professional Development League U21 2026/2027

Charlton Athletic O21 - Cardiff U21 Analyses en Wedtips

Charlton Athletic O21 tegen Cardiff U21 vindt plaats om 08:30 op 23.10.2026.

Charlton Athletic U21
Charlton Athletic O21
—
Cardiff U21
Cardiff U21

Waarop wedden?

Check de laatste Charlton Athletic O21 vs Cardiff U21 wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Charlton Athletic O21" met een quotering van +120 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Charlton Athletic O21
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Charlton Athletic O21 - Cardiff U21 gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement abreujg78 (op de 2068 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 9.6 in totale winst door een inzet van 8 te plaatsen op Charlton Athletic O21 (+120) in Home Draw Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2068/1957
Winst: -39203.9
Home Draw Away
+120 for Charlton Athletic O21
8/10
Geschatte winst 9.60

De wedtips van JohnnyBet voor Charlton Athletic O21 - Cardiff U21 gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht abreujg78 (met yield van -17.82%) een winst van 9.6 te behalen door 8 in te zetten op Charlton Athletic O21 (+120) in de Home Draw Away weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1486/1957
Yield: -17.82%
Home Draw Away
+120 for Charlton Athletic O21
8/10
Geschatte winst 9.60

JohnnyBet's wedtips voor Charlton Athletic O21 - Cardiff U21 voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! abreujg78 met een ODI parameter van -45442.1 zet 8 in met odds van +120 voor Charlton Athletic O21 in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 9.6 opleveren.

abreujg78
abreujg78
Rang: 2065/1957
ODI: -45442.1
Home Draw Away
+120 for Charlton Athletic O21
8/10
Geschatte winst 9.60

De beste AI wedtips voor Charlton Athletic O21 vs Cardiff U21

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Charlton Athletic O21 vs Cardiff U21? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Charlton Athletic O21 in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +120, met een inzet van 8, afkomstig van abreujg78.

Home Draw Away
+120 for Charlton Athletic O21
8/10
Geschatte winst 9.60

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Charlton Athletic O21 en Cardiff U21. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van Charlton Athletic O21 (odds van +120). Een overwinning van Cardiff U21 (+120) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+276).

1 100%
X 0%
2 0%

Charlton Athletic O21 vs Cardiff U21 Wedtips

Tip 1:
Odds +120 voor Charlton Athletic O21 (Home Draw Away)
Speel bewust 18+