Evenement afgelopen
13.06.2026 11:30 Finland Ykkonen 2026

VJS Vantaa - RoPS Rovaniemi Analyses en Wedtips

VJS Vantaa tegen RoPS Rovaniemi vindt plaats om 11:30 op 13.06.2026.

0
VJS Vantaa
VJS Vantaa
2
RoPS Rovaniemen Palloseura
RoPS Rovaniemi

Waarop wedden?

Check de laatste VJS Vantaa vs RoPS Rovaniemi wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Asian Handicap (-0.5)" en een voorspeld resultaat van "RoPS Rovaniemi (+0.5), money back on draw" met een quotering van -120 gekozen door 4 uit 5 gebruikers. Een andere populaire inzetlijn is "Asian Handicap (-1)" met "RoPS Rovaniemi (+1), money back on draw" resultaat (odds van -227) van 50%. Ten derde, een "Asian Handicap (0)" weddenschap met met een uitkomst van "RoPS Rovaniemi (0), money back on draw" met odds van +150 is voorspeld door 1 van 1 tipsters (100%).

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Draw
42%
11 van 26 tipgevers
Asian Handicap (-0.5)
RoPS Rovaniemi (+0.5), money back on draw
80%
4 van 5 tipgevers
Over/Under 2.5
Over
100%
3 van 3 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor VJS Vantaa - RoPS Rovaniemi gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement TopLel (op de 2 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 11.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (+118) in Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. 7AMA9A (18 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +156 voor Draw (Home Draw Away, 1st Half) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 15.6 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (26 op de ranglijst dit seizoen) MihaelaH voorspelt een winst van 1.04 door 4 in te zetten op Over met odds van -385 in de Over/Under 0.5, 1st Half weddenschap.

TopLel
TopLel
Rang: 2/1798
Winst: 262.6
Over/Under 1.5, 1st Half
+118 for Over
10/10
Winst -10.00
7AMA9A
7AMA9A
Rang: 18/1798
Winst: 154.6
Home Draw Away, 1st Half
+156 for Draw
10/10
Winst -10.00
MihaelaH
MihaelaH
Rang: 26/1798
Winst: 127.99
Over/Under 0.5, 1st Half
-385 for Over
4/10
Winst 1.04
Dzoni009
Dzoni009
Rang: 36/1798
Winst: 109.11
Asian Handicap (-0.5)
-120 for RoPS Rovaniemi (+0.5), money back on draw
10/10
Winst 8.30
arome
arome
Rang: 43/1798
Winst: 97.1
Asian Handicap (0)
+150 for RoPS Rovaniemi (0), money back on draw
10/10
Winst 15.00
1 2 3

De wedtips van JohnnyBet voor VJS Vantaa - RoPS Rovaniemi gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht jaslek (met yield van 22.89%) een winst van 17.1 te behalen door 2 in te zetten op 2:1 (+855) in de Correct Score weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever dzidek73 met yield van 18.35% zet 5 in op Draw (+295) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 14.75. Ezekmann (15.16% yield) heeft -118 op RoPS Rovaniemi (+0.5), money back on draw in Asian Handicap (-0.5) ingezet. De inzet 10 zal 8.5 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

jaslek
jaslek
Rang: 251/1798
Yield: 22.89%
Correct Score
+855 for 2:1
2/10
Winst -2.00
dzidek73
dzidek73
Rang: 278/1798
Yield: 18.35%
Home Draw Away
+295 for Draw
5/10
Winst -5.00
Ezekmann
Rang: 303/1798
Yield: 15.16%
Asian Handicap (-0.5)
-118 for RoPS Rovaniemi (+0.5), money back on draw
10/10
Winst 8.50
Ezekmann
Rang: 303/1798
Yield: 15.16%
Both Teams To Score
-208 for Yes
10/10
Winst -10.00
arome
arome
Rang: 304/1798
Yield: 15.03%
Asian Handicap (0)
+150 for RoPS Rovaniemi (0), money back on draw
10/10
Winst 15.00
1 2 3

JohnnyBet's wedtips voor VJS Vantaa - RoPS Rovaniemi voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! pikpaw met een ODI parameter van 462.58 zet 6 in met odds van +409 voor Over in een Over/Under 2.5, 1st Half weddenschap. Het kan een winst van 24.54 opleveren. birkem (ODI: 424.97) plaatst een tip om 9.7 winst te opleveren door 10 in te zetten op VJS Vantaa (-103) in de Home Draw Away weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: 290.81) ZnZnZ10 kiest voor Over/Under 4 weddenschap met een inzet van 8 en odds van +215 voor Over met een geschatte winst van 17.2.

pikpaw
pikpaw
Rang: 1/1798
ODI: 462.58
Over/Under 2.5, 1st Half
+409 for Over
6/10
Winst -6.00
birkem
birkem
Rang: 2/1798
ODI: 424.97
Home Draw Away
-103 for VJS Vantaa
10/10
Winst -10.00
birkem
birkem
Rang: 2/1798
ODI: 424.97
Over/Under 2.5, 1st Half
+390 for Over
8/10
Winst -8.00
ZnZnZ10
ZnZnZ10
Rang: 5/1798
ODI: 290.81
Over/Under 4
+215 for Over
8/10
Winst -8.00
playhard
playhard
Rang: 8/1798
ODI: 226.81
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Winst -8.00
1 2 3

De beste AI wedtips voor VJS Vantaa vs RoPS Rovaniemi

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor VJS Vantaa vs RoPS Rovaniemi? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op X2 in de wedmarkt Double Chance, tegen odds van -120, met een inzet van 10, afkomstig van Vinciamo. Een weddenschap op Over (+118) in de Over/Under 1.5, 1st Half wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van TopLel is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is Draw in de Home Draw Away wedmarkt, waar yonhanier plaatst een 8 weddenschap met odds van +295.

Double Chance
-120 for X2
10/10
Winst 8.30
Over/Under 1.5, 1st Half
+118 for Over
10/10
Winst -10.00
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Winst -8.00
Home Draw Away, 1st Half
+156 for Draw
10/10
Winst -10.00
Over/Under 0.5, 1st Half
-385 for Over
4/10
Winst 1.04
1 2 3

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen VJS Vantaa en RoPS Rovaniemi. De beste voorspelling met 42% van stemmen is een gelijkspel (odds van +285). Een overwinning van VJS Vantaa (+105) heeft 38% gekregen. 19% voorspelt een overwinning van RoPS Rovaniemi (+190).

1 38%
X 42%
2 19%
Voorspelling:
Odds +855 voor VJS Vantaa 2:1 RoPS Rovaniemi

VJS Vantaa vs RoPS Rovaniemi Wedtips

Tip 1:
Odds +118 voor Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tip 2:
Odds +156 voor Draw (Home Draw Away, 1st Half)
Tip 3:
Odds -208 voor Yes (Both Teams To Score)
Speel bewust 18+