25.10.2026 17:00 • United States • ATP Challenger Sioux Falls 2026

Baris Colak Ozan - Hunter Heck Analyses en Wedtips

Baris Colak Ozan tegen Hunter Heck vindt plaats om 17:00 op 25.10.2026.

Baris Colak Ozan
—
Hunter Heck

Waarop wedden?

Check de laatste Baris Colak Ozan vs Hunter Heck wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Hunter Heck" met een quotering van +247 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Hunter Heck
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Baris Colak Ozan - Hunter Heck gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement MarcelWKS (op de 2002 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.76 in totale winst door een inzet van 8 te plaatsen op Hunter Heck (+247) in Home Away weddenschap.

MarcelWKS
MarcelWKS
Rang: 2002/1987
Winst: -876.41
Home Away
+247 for Hunter Heck
8/10
Geschatte winst 19.76

De wedtips van JohnnyBet voor Baris Colak Ozan - Hunter Heck gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht MarcelWKS (met yield van -9.01%) een winst van 19.76 te behalen door 8 in te zetten op Hunter Heck (+247) in de Home Away weddenschap.

MarcelWKS
MarcelWKS
Rang: 1247/1987
Yield: -9.01%
Home Away
+247 for Hunter Heck
8/10
Geschatte winst 19.76

JohnnyBet's wedtips voor Baris Colak Ozan - Hunter Heck voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! MarcelWKS met een ODI parameter van 19.03 zet 8 in met odds van +247 voor Hunter Heck in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 19.76 opleveren.

MarcelWKS
MarcelWKS
Rang: 174/1987
ODI: 19.03
Home Away
+247 for Hunter Heck
8/10
Geschatte winst 19.76

De beste AI wedtips voor Baris Colak Ozan vs Hunter Heck

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Baris Colak Ozan vs Hunter Heck? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Hunter Heck in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +247, met een inzet van 8, afkomstig van MarcelWKS.

Home Away
+247 for Hunter Heck
8/10
Geschatte winst 19.76

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Baris Colak Ozan en Hunter Heck. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Hunter Heck met odds van +247. De overwinning van Baris Colak Ozan met odds van -323 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 0%
2 100%

Baris Colak Ozan vs Hunter Heck Wedtips

Tip 1:
Odds +247 voor Hunter Heck (Home Away)
Speel bewust 18+