25.08.2026 18:45 United States MLB 2026

Washington Nationals - Colorado Rockies Analyses en Wedtips

Washington Nationals tegen Colorado Rockies vindt plaats om 18:45 op 25.08.2026.

Washington Nationals
Washington Nationals
Colorado Rockies
Colorado Rockies

Waarop wedden?

Check de laatste Washington Nationals vs Colorado Rockies wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Washington Nationals" met een quotering van -152 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Washington Nationals
100%
2 van 2 tipgevers
Over/Under 8.5
Under
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Washington Nationals - Colorado Rockies gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Emily1205 (op de 1298 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.7 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Washington Nationals (-149) in Home Away weddenschap. faro2013 (1401 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -152 voor Washington Nationals (Home Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 6.6 te krijgen.

Emily1205
Emily1205
Rang: 1298/1259
Winst: -306.32
Home Away
-149 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.70
faro2013
faro2013
Rang: 1401/1259
Winst: -1484.89
Home Away
-152 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.60
faro2013
faro2013
Rang: 1401/1259
Winst: -1484.89
Over/Under 8.5
-122 for Under
10/10
Geschatte winst 8.20

De wedtips van JohnnyBet voor Washington Nationals - Colorado Rockies gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht faro2013 (met yield van -2.84%) een winst van 6.6 te behalen door 10 in te zetten op Washington Nationals (-152) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever Emily1205 met yield van -7.57% zet 10 in op Washington Nationals (-149) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 6.7.

faro2013
faro2013
Rang: 557/1259
Yield: -2.84%
Home Away
-152 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.60
faro2013
faro2013
Rang: 557/1259
Yield: -2.84%
Over/Under 8.5
-122 for Under
10/10
Geschatte winst 8.20
Emily1205
Emily1205
Rang: 756/1259
Yield: -7.57%
Home Away
-149 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.70

JohnnyBet's wedtips voor Washington Nationals - Colorado Rockies voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Emily1205 met een ODI parameter van -0.15 zet 10 in met odds van -149 voor Washington Nationals in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 6.7 opleveren. faro2013 (ODI: -1760.52) plaatst een tip om 6.6 winst te opleveren door 10 in te zetten op Washington Nationals (-152) in de Home Away weddenschap.

Emily1205
Emily1205
Rang: 837/1259
ODI: -0.15
Home Away
-149 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.70
faro2013
faro2013
Rang: 1401/1259
ODI: -1760.52
Home Away
-152 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.60
faro2013
faro2013
Rang: 1401/1259
ODI: -1760.52
Over/Under 8.5
-122 for Under
10/10
Geschatte winst 8.20

De beste AI wedtips voor Washington Nationals vs Colorado Rockies

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Washington Nationals vs Colorado Rockies? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Washington Nationals in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -149, met een inzet van 10, afkomstig van Emily1205. Een weddenschap op Washington Nationals (-152) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van faro2013 is de andere favoriet van AI.

Home Away
-149 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.70
Home Away
-152 for Washington Nationals
10/10
Geschatte winst 6.60
Over/Under 8.5
-122 for Under
10/10
Geschatte winst 8.20

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Washington Nationals en Colorado Rockies. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Washington Nationals met odds van -152. De overwinning van Colorado Rockies met odds van +129 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Washington Nationals vs Colorado Rockies Wedtips

Tip 1:
Odds -149 voor Washington Nationals (Home Away)
Tip 2:
Odds -122 voor Under (Over/Under 8.5)
Speel bewust 18+