01.08.2026 15:00 Costa Rica Liga de Ascenso Apertura 2026

Santa Ana - AD Aserri Analyses en Wedtips

Santa Ana tegen AD Aserri vindt plaats om 15:00 op 01.08.2026.

Santa Ana
Santa Ana
AD Aserri
AD Aserri

Waarop wedden?

Check de laatste Santa Ana vs AD Aserri wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Santa Ana" met een quotering van -149 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Santa Ana
100%
2 van 2 tipgevers
Both Teams To Score
Yes
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Santa Ana - AD Aserri gerangschikt op de tipgevers winst

Home Draw Away
-149 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 6.70
Home Draw Away
-127 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 7.90
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Geschatte winst 6.10

De wedtips van JohnnyBet voor Santa Ana - AD Aserri gerangschikt op de tipgevers yield

Home Draw Away
-149 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 6.70
Home Draw Away
-127 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 7.90
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Geschatte winst 6.10

JohnnyBet's wedtips voor Santa Ana - AD Aserri voorbereid door onze tipgevers ODI

Home Draw Away
-149 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 6.70
Home Draw Away
-127 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 7.90
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Geschatte winst 6.10

De beste AI wedtips voor Santa Ana vs AD Aserri

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Santa Ana vs AD Aserri? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Santa Ana in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -149, met een inzet van 10, afkomstig van Juri777. Een weddenschap op Santa Ana (-127) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van DaBigBadWolf is de andere favoriet van AI.

Home Draw Away
-149 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 6.70
Home Draw Away
-127 for Santa Ana
10/10
Geschatte winst 7.90
Both Teams To Score
-164 for Yes
10/10
Geschatte winst 6.10

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Santa Ana en AD Aserri. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van Santa Ana (odds van -149). Een overwinning van AD Aserri (+238) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+195).

1 100%
X 0%
2 0%

Santa Ana vs AD Aserri Wedtips

Tip 1:
Odds -149 voor Santa Ana (Home Draw Away)
Tip 2:
Odds -164 voor Yes (Both Teams To Score)
Speel bewust 18+