01.08.2026 11:00 Canada WTA Toronto 2026

Victoria Jimenez Kasintseva - Marina Bassols Ribera Analyses en Wedtips

Victoria Jimenez Kasintseva tegen Marina Bassols Ribera vindt plaats om 11:00 op 01.08.2026.

Victoria Jimenez Kasintseva
Marina Bassols Ribera

Waarop wedden?

Check de laatste Victoria Jimenez Kasintseva vs Marina Bassols Ribera wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Marina Bassols Ribera" met een quotering van -182 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Marina Bassols Ribera
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Victoria Jimenez Kasintseva - Marina Bassols Ribera gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement novons (op de 1 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 5.5 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Marina Bassols Ribera (-182) in Home Away weddenschap.

novons
novons
Rang: 1/402
Winst: 0.0
Home Away
-182 for Marina Bassols Ribera
10/10
Geschatte winst 5.50

De wedtips van JohnnyBet voor Victoria Jimenez Kasintseva - Marina Bassols Ribera gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht novons (met yield van 0.0%) een winst van 5.5 te behalen door 10 in te zetten op Marina Bassols Ribera (-182) in de Home Away weddenschap.

novons
novons
Rang: 1/402
Yield: 0.0%
Home Away
-182 for Marina Bassols Ribera
10/10
Geschatte winst 5.50

JohnnyBet's wedtips voor Victoria Jimenez Kasintseva - Marina Bassols Ribera voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! novons met een ODI parameter van 0.0 zet 10 in met odds van -182 voor Marina Bassols Ribera in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 5.5 opleveren.

novons
novons
Rang: 1/402
ODI: 0.0
Home Away
-182 for Marina Bassols Ribera
10/10
Geschatte winst 5.50

De beste AI wedtips voor Victoria Jimenez Kasintseva vs Marina Bassols Ribera

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Victoria Jimenez Kasintseva vs Marina Bassols Ribera? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Marina Bassols Ribera in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -182, met een inzet van 10, afkomstig van novons.

Home Away
-182 for Marina Bassols Ribera
10/10
Geschatte winst 5.50

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Victoria Jimenez Kasintseva en Marina Bassols Ribera. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Marina Bassols Ribera met odds van -182. De overwinning van Victoria Jimenez Kasintseva met odds van +150 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 0%
2 100%

Victoria Jimenez Kasintseva vs Marina Bassols Ribera Wedtips

Tip 1:
Odds -182 voor Marina Bassols Ribera (Home Away)
Speel bewust 18+