31.08.2026 14:30 Uruguay Liga AUF Uruguaya 2026

Racing Club de Montevideo - Albion FC Analyses en Wedtips

Racing Club de Montevideo tegen Albion FC vindt plaats om 14:30 op 31.08.2026.

Racing Club de Montevideo
Racing Club de Montevideo
Albion FC
Albion FC

Waarop wedden?

Check de laatste Racing Club de Montevideo vs Albion FC wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Racing Club de Montevideo" met een quotering van -125 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Racing Club de Montevideo
100%
1 van 1 tipgevers
Over/Under 2.5
Under
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Racing Club de Montevideo - Albion FC gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement man07 (op de 693 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 8.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Racing Club de Montevideo (-125) in Home Draw Away weddenschap. Wilhelmine (1500 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -161 voor Under (Over/Under 2.5) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 6.2 te krijgen.

man07
Rang: 693/1344
Winst: -8.66
Home Draw Away
-125 for Racing Club de Montevideo
10/10
Geschatte winst 8.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1500/1344
Winst: -3214.65
Over/Under 2.5
-161 for Under
10/10
Geschatte winst 6.20

De wedtips van JohnnyBet voor Racing Club de Montevideo - Albion FC gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Wilhelmine (met yield van -6.41%) een winst van 6.2 te behalen door 10 in te zetten op Under (-161) in de Over/Under 2.5 weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever man07 met yield van -6.46% zet 10 in op Racing Club de Montevideo (-125) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 8.0.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 775/1344
Yield: -6.41%
Over/Under 2.5
-161 for Under
10/10
Geschatte winst 6.20
man07
Rang: 777/1344
Yield: -6.46%
Home Draw Away
-125 for Racing Club de Montevideo
10/10
Geschatte winst 8.00

JohnnyBet's wedtips voor Racing Club de Montevideo - Albion FC voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! man07 met een ODI parameter van 4.38 zet 10 in met odds van -125 voor Racing Club de Montevideo in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 8.0 opleveren. Wilhelmine (ODI: -3445.6) plaatst een tip om 6.2 winst te opleveren door 10 in te zetten op Under (-161) in de Over/Under 2.5 weddenschap.

man07
Rang: 236/1344
ODI: 4.38
Home Draw Away
-125 for Racing Club de Montevideo
10/10
Geschatte winst 8.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1498/1344
ODI: -3445.6
Over/Under 2.5
-161 for Under
10/10
Geschatte winst 6.20

De beste AI wedtips voor Racing Club de Montevideo vs Albion FC

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Racing Club de Montevideo vs Albion FC? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Racing Club de Montevideo in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -125, met een inzet van 10, afkomstig van man07. Een weddenschap op Under (-161) in de Over/Under 2.5 wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van Wilhelmine is de andere favoriet van AI.

Home Draw Away
-125 for Racing Club de Montevideo
10/10
Geschatte winst 8.00
Over/Under 2.5
-161 for Under
10/10
Geschatte winst 6.20

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Racing Club de Montevideo en Albion FC. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van Racing Club de Montevideo (odds van -125). Een overwinning van Albion FC (+361) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+228).

1 100%
X 0%
2 0%

Racing Club de Montevideo vs Albion FC Wedtips

Tip 1:
Odds -125 voor Racing Club de Montevideo (Home Draw Away)
Tip 2:
Odds -161 voor Under (Over/Under 2.5)
Speel bewust 18+