31.08.2026 15:10 United States US Open 2026

Grigor Dimitrov - Alexei Popyrin Analyses en Wedtips

Grigor Dimitrov tegen Alexei Popyrin vindt plaats om 15:10 op 31.08.2026.

Grigor Dimitrov
Alexei Popyrin

Waarop wedden?

Check de laatste Grigor Dimitrov vs Alexei Popyrin wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Grigor Dimitrov" met een quotering van -196 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Grigor Dimitrov
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Grigor Dimitrov - Alexei Popyrin gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Wilhelmine (op de 1500 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 5.1 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Grigor Dimitrov (-196) in Home Away weddenschap.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1500/1344
Winst: -3214.65
Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10
Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10

De wedtips van JohnnyBet voor Grigor Dimitrov - Alexei Popyrin gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Wilhelmine (met yield van -6.41%) een winst van 5.1 te behalen door 10 in te zetten op Grigor Dimitrov (-196) in de Home Away weddenschap.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 775/1344
Yield: -6.41%
Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10
Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10

JohnnyBet's wedtips voor Grigor Dimitrov - Alexei Popyrin voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Wilhelmine met een ODI parameter van -3445.6 zet 10 in met odds van -196 voor Grigor Dimitrov in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 5.1 opleveren.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 1498/1344
ODI: -3445.6
Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10
Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10

De beste AI wedtips voor Grigor Dimitrov vs Alexei Popyrin

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Grigor Dimitrov vs Alexei Popyrin? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Grigor Dimitrov in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -196, met een inzet van 10, afkomstig van Wilhelmine. Een weddenschap op Grigor Dimitrov (-196) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van PixelTap is de andere favoriet van AI.

Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10
Home Away
-196 for Grigor Dimitrov
10/10
Geschatte winst 5.10

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Grigor Dimitrov en Alexei Popyrin. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Grigor Dimitrov met odds van -196. De overwinning van Alexei Popyrin met odds van +177 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Grigor Dimitrov vs Alexei Popyrin Wedtips

Tip 1:
Odds -196 voor Grigor Dimitrov (Home Away)
Speel bewust 18+