05.07.2026 18:00 Canada Premier League 2026

Pacific FC - HFX Wanderers FC Analyses en Wedtips

Pacific FC tegen HFX Wanderers FC vindt plaats om 18:00 op 05.07.2026.

Pacific FC
Pacific FC
HFX Wanderers FC
HFX Wanderers FC

Waarop wedden?

Check de laatste Pacific FC vs HFX Wanderers FC wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "HFX Wanderers FC" met een quotering van +124 gekozen door 3 uit 5 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
HFX Wanderers FC
60%
3 van 5 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Pacific FC - HFX Wanderers FC gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement codigo promocional betano (op de 1644 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.2 in totale winst door een inzet van 5 te plaatsen op HFX Wanderers FC (+124) in Home Draw Away weddenschap. betano promo kod (1838 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +204 voor Draw (Home Draw Away) door 5 in te zetten om een ​​geschatte winst van 10.2 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (1890 op de ranglijst dit seizoen) cod bonus betano voorspelt een winst van 12.4 door 10 in te zetten op HFX Wanderers FC met odds van +124 in de Home Draw Away weddenschap.

codigo promocional betano
Rang: 1644/1824
Winst: -86.21
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
5/10
Geschatte winst 6.20
betano promo kod
Rang: 1838/1824
Winst: -170.43
Home Draw Away
+204 for Draw
5/10
Geschatte winst 10.20
cod bonus betano
Rang: 1890/1824
Winst: -213.1
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
10/10
Geschatte winst 12.40
codigo promocional betclic
Rang: 1942/1824
Winst: -277.65
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
2/10
Geschatte winst 2.48
22bet codigo promocional
Rang: 1968/1824
Winst: -328.23
Home Draw Away
+158 for Draw
9/10
Geschatte winst 14.22

De wedtips van JohnnyBet voor Pacific FC - HFX Wanderers FC gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht codigo promocional betano (met yield van -7.46%) een winst van 6.2 te behalen door 5 in te zetten op HFX Wanderers FC (+124) in de Home Draw Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever betano promo kod met yield van -15.02% zet 5 in op Draw (+204) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 10.2. cod bonus betano (-19.03% yield) heeft +124 op HFX Wanderers FC in Home Draw Away ingezet. De inzet 10 zal 12.4 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

codigo promocional betano
Rang: 1001/1824
Yield: -7.46%
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
5/10
Geschatte winst 6.20
betano promo kod
Rang: 1278/1824
Yield: -15.02%
Home Draw Away
+204 for Draw
5/10
Geschatte winst 10.20
cod bonus betano
Rang: 1383/1824
Yield: -19.03%
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
10/10
Geschatte winst 12.40
codigo promocional betclic
Rang: 1466/1824
Yield: -23.49%
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
2/10
Geschatte winst 2.48
22bet codigo promocional
Rang: 1557/1824
Yield: -28.94%
Home Draw Away
+158 for Draw
9/10
Geschatte winst 14.22

JohnnyBet's wedtips voor Pacific FC - HFX Wanderers FC voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! codigo promocional betclic met een ODI parameter van -50.43 zet 2 in met odds van +124 voor HFX Wanderers FC in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 2.48 opleveren. betano promo kod (ODI: -58.46) plaatst een tip om 10.2 winst te opleveren door 5 in te zetten op Draw (+204) in de Home Draw Away weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: -59.17) codigo promocional betano kiest voor Home Draw Away weddenschap met een inzet van 5 en odds van +124 voor HFX Wanderers FC met een geschatte winst van 6.2.

codigo promocional betclic
Rang: 1957/1824
ODI: -50.43
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
2/10
Geschatte winst 2.48
betano promo kod
Rang: 1967/1824
ODI: -58.46
Home Draw Away
+204 for Draw
5/10
Geschatte winst 10.20
codigo promocional betano
Rang: 1969/1824
ODI: -59.17
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
5/10
Geschatte winst 6.20
cod bonus betano
Rang: 1988/1824
ODI: -67.79
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
10/10
Geschatte winst 12.40
22bet codigo promocional
Rang: 1989/1824
ODI: -68.16
Home Draw Away
+158 for Draw
9/10
Geschatte winst 14.22

De beste AI wedtips voor Pacific FC vs HFX Wanderers FC

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Pacific FC vs HFX Wanderers FC? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op HFX Wanderers FC in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +124, met een inzet van 5, afkomstig van codigo promocional betano. Een weddenschap op Draw (+204) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 5 afkomstig van betano promo kod is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is HFX Wanderers FC in de Home Draw Away wedmarkt, waar cod bonus betano plaatst een 10 weddenschap met odds van +124.

Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
5/10
Geschatte winst 6.20
Home Draw Away
+204 for Draw
5/10
Geschatte winst 10.20
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
10/10
Geschatte winst 12.40
Home Draw Away
+124 for HFX Wanderers FC
2/10
Geschatte winst 2.48
Home Draw Away
+158 for Draw
9/10
Geschatte winst 14.22

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Pacific FC en HFX Wanderers FC. De beste voorspelling met 60% van de stemmen is een overwinning van HFX Wanderers FC (odds van +124). Een overwinning van Pacific FC (+144) heeft 0% van stemmen gekregen en 40% van tipsters hebben een gelijkspel voorspeld (+158).

1 0%
X 40%
2 60%

Pacific FC vs HFX Wanderers FC Wedtips

Tip 1:
Odds +124 voor HFX Wanderers FC (Home Draw Away)
Speel bewust 18+