04.07.2026 16:00 Brazil Serie C 2026

Maranhao MA - Inter de Limeira Analyses en Wedtips

Maranhao MA tegen Inter de Limeira vindt plaats om 16:00 op 04.07.2026.

Maranhao MA
Maranhao MA
Inter de Limeira
Inter de Limeira

Waarop wedden?

Check de laatste Maranhao MA vs Inter de Limeira wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "Inter de Limeira" met een quotering van +177 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Inter de Limeira
100%
1 van 1 tipgevers
Over/Under 2.5
Under
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Maranhao MA - Inter de Limeira gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement betclic bonus (op de 1861 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 17.7 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Inter de Limeira (+177) in Home Draw Away weddenschap. Wilhelmine (2053 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -172 voor Under (Over/Under 2.5) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 5.8 te krijgen.

betclic bonus
Rang: 1861/1820
Winst: -190.33
Home Draw Away
+177 for Inter de Limeira
10/10
Geschatte winst 17.70
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2053/1820
Winst: -1055.06
Over/Under 2.5
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80

De wedtips van JohnnyBet voor Maranhao MA - Inter de Limeira gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Wilhelmine (met yield van -4.84%) een winst van 5.8 te behalen door 10 in te zetten op Under (-172) in de Over/Under 2.5 weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever betclic bonus met yield van -17.62% zet 10 in op Inter de Limeira (+177) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 17.7.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 883/1820
Yield: -4.84%
Over/Under 2.5
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80
betclic bonus
Rang: 1347/1820
Yield: -17.62%
Home Draw Away
+177 for Inter de Limeira
10/10
Geschatte winst 17.70

JohnnyBet's wedtips voor Maranhao MA - Inter de Limeira voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! betclic bonus met een ODI parameter van -63.08 zet 10 in met odds van +177 voor Inter de Limeira in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 17.7 opleveren. Wilhelmine (ODI: -193.04) plaatst een tip om 5.8 winst te opleveren door 10 in te zetten op Under (-172) in de Over/Under 2.5 weddenschap.

betclic bonus
Rang: 1977/1820
ODI: -63.08
Home Draw Away
+177 for Inter de Limeira
10/10
Geschatte winst 17.70
Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2054/1820
ODI: -193.04
Over/Under 2.5
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80

De beste AI wedtips voor Maranhao MA vs Inter de Limeira

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Maranhao MA vs Inter de Limeira? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Inter de Limeira in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +177, met een inzet van 10, afkomstig van betclic bonus. Een weddenschap op Under (-172) in de Over/Under 2.5 wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van Wilhelmine is de andere favoriet van AI.

Home Draw Away
+177 for Inter de Limeira
10/10
Geschatte winst 17.70
Over/Under 2.5
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Maranhao MA en Inter de Limeira. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Inter de Limeira (odds van +177). Een overwinning van Maranhao MA (+135) heeft 0% van stemmen gekregen en 0% van tipsters hebben een gelijkspel voorspeld (+167).

1 0%
X 0%
2 100%

Maranhao MA vs Inter de Limeira Wedtips

Tip 1:
Odds +177 voor Inter de Limeira (Home Draw Away)
Tip 2:
Odds -172 voor Under (Over/Under 2.5)
Speel bewust 18+