05.07.2026 12:30 Chile Copa Chile 2026

La Serena - CD Antofagasta Analyses en Wedtips

La Serena tegen CD Antofagasta vindt plaats om 12:30 op 05.07.2026.

La Serena
La Serena
CD Antofagasta
CD Antofagasta

Waarop wedden?

Check de laatste La Serena vs CD Antofagasta wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "La Serena" met een quotering van -116 gekozen door 1 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
La Serena
50%
1 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor La Serena - CD Antofagasta gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement bonus melbet (op de 359 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.12 in totale winst door een inzet van 3 te plaatsen op CD Antofagasta (+204) in Home Draw Away weddenschap. Бетано промо код (1881 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -116 voor La Serena (Home Draw Away) door 8 in te zetten om een ​​geschatte winst van 6.88 te krijgen.

bonus melbet
Rang: 359/1841
Winst: 12.73
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Geschatte winst 6.12
Бетано промо код
Rang: 1881/1841
Winst: -184.64
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Geschatte winst 6.88

De wedtips van JohnnyBet voor La Serena - CD Antofagasta gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht bonus melbet (met yield van 1.08%) een winst van 6.12 te behalen door 3 in te zetten op CD Antofagasta (+204) in de Home Draw Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever Бетано промо код met yield van -15.88% zet 8 in op La Serena (-116) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 6.88.

bonus melbet
Rang: 648/1841
Yield: 1.08%
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Geschatte winst 6.12
Бетано промо код
Rang: 1321/1841
Yield: -15.88%
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Geschatte winst 6.88

JohnnyBet's wedtips voor La Serena - CD Antofagasta voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Бетано промо код met een ODI parameter van -53.6 zet 8 in met odds van -116 voor La Serena in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 6.88 opleveren. bonus melbet (ODI: -57.03) plaatst een tip om 6.12 winst te opleveren door 3 in te zetten op CD Antofagasta (+204) in de Home Draw Away weddenschap.

Бетано промо код
Rang: 1984/1841
ODI: -53.6
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Geschatte winst 6.88
bonus melbet
Rang: 1988/1841
ODI: -57.03
Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Geschatte winst 6.12

De beste AI wedtips voor La Serena vs CD Antofagasta

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor La Serena vs CD Antofagasta? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op CD Antofagasta in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +204, met een inzet van 3, afkomstig van bonus melbet. Een weddenschap op La Serena (-116) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 8 afkomstig van Бетано промо код is de andere favoriet van AI.

Home Draw Away
+204 for CD Antofagasta
3/10
Geschatte winst 6.12
Home Draw Away
-116 for La Serena
8/10
Geschatte winst 6.88

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen La Serena en CD Antofagasta. De beste voorspelling met 50% van stemmen is een overwinning van La Serena (odds van -116). Een overwinning van CD Antofagasta (+204) heeft 50% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+214).

1 50%
X 0%
2 50%

La Serena vs CD Antofagasta Wedtips

Tip 1:
Odds +204 voor CD Antofagasta (Home Draw Away)
Speel bewust 18+