25.08.2026 05:30 Republic of Korea KBO 2026

Kiwoom Heroes - Samsung Lions Analyses en Wedtips

Kiwoom Heroes tegen Samsung Lions vindt plaats om 05:30 op 25.08.2026.

Kiwoom Heroes
Kiwoom Heroes
Samsung Lions

Waarop wedden?

Check de laatste Kiwoom Heroes vs Samsung Lions wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Asian Handicap (2.5)" en een voorspeld resultaat van "Samsung Lions (-2.5), money back on draw" met een quotering van +133 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Over/Under 8.5
Under
100%
1 van 1 tipgevers
Asian Handicap (2.5)
Samsung Lions (-2.5), money back on draw
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Kiwoom Heroes - Samsung Lions gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Orythree (op de 1075 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 8.3 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Under (-120) in Over/Under 8.5 weddenschap. faro2013 (1381 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +133 voor Samsung Lions (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (2.5)) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 13.3 te krijgen.

Orythree
Orythree
Rang: 1075/1252
Winst: -88.0
Over/Under 8.5
-120 for Under
10/10
Geschatte winst 8.30
faro2013
faro2013
Rang: 1381/1252
Winst: -1370.59
Asian Handicap (2.5)
+133 for Samsung Lions (-2.5), money back on draw
10/10
Geschatte winst 13.30

De wedtips van JohnnyBet voor Kiwoom Heroes - Samsung Lions gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Orythree (met yield van -2.65%) een winst van 8.3 te behalen door 10 in te zetten op Under (-120) in de Over/Under 8.5 weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever faro2013 met yield van -2.71% zet 10 in op Samsung Lions (-2.5), money back on draw (+133) in de Asian Handicap (2.5) weddenschap. De geschatte winst is 13.3.

Orythree
Orythree
Rang: 528/1252
Yield: -2.65%
Over/Under 8.5
-120 for Under
10/10
Geschatte winst 8.30
faro2013
faro2013
Rang: 532/1252
Yield: -2.71%
Asian Handicap (2.5)
+133 for Samsung Lions (-2.5), money back on draw
10/10
Geschatte winst 13.30

JohnnyBet's wedtips voor Kiwoom Heroes - Samsung Lions voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Orythree met een ODI parameter van 0.49 zet 10 in met odds van -120 voor Under in een Over/Under 8.5 weddenschap. Het kan een winst van 8.3 opleveren. faro2013 (ODI: -1756.97) plaatst een tip om 13.3 winst te opleveren door 10 in te zetten op Samsung Lions (-2.5), money back on draw (+133) in de Asian Handicap (2.5) weddenschap.

Orythree
Orythree
Rang: 433/1252
ODI: 0.49
Over/Under 8.5
-120 for Under
10/10
Geschatte winst 8.30
faro2013
faro2013
Rang: 1381/1252
ODI: -1756.97
Asian Handicap (2.5)
+133 for Samsung Lions (-2.5), money back on draw
10/10
Geschatte winst 13.30

De beste AI wedtips voor Kiwoom Heroes vs Samsung Lions

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Kiwoom Heroes vs Samsung Lions? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Under in de wedmarkt Over/Under 8.5, tegen odds van -120, met een inzet van 10, afkomstig van Orythree. Een weddenschap op Samsung Lions (-2.5), money back on draw (+133) in de Asian Handicap (2.5) wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van faro2013 is de andere favoriet van AI.

Over/Under 8.5
-120 for Under
10/10
Geschatte winst 8.30
Asian Handicap (2.5)
+133 for Samsung Lions (-2.5), money back on draw
10/10
Geschatte winst 13.30

Kiwoom Heroes vs Samsung Lions Wedtips

Tip 1:
Odds -120 voor Under (Over/Under 8.5)
Tip 2:
Odds +133 voor Samsung Lions (-2.5), money back on draw (Asian Handicap (2.5))
Speel bewust 18+