03.07.2026 15:15 Iceland 2. Deild 2026

KFG Gardabaer - UMF Selfoss Analyses en Wedtips

KFG Gardabaer tegen UMF Selfoss vindt plaats om 15:15 op 03.07.2026.

KFG Gardabaer
KFG Gardabaer
UMF Selfoss
UMF Selfoss

Waarop wedden?

Check de laatste KFG Gardabaer vs UMF Selfoss wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "UMF Selfoss" met een quotering van -303 gekozen door 8 uit 10 gebruikers. Een andere populaire inzetlijn is "Home Draw Away, 1st Half" met "UMF Selfoss" resultaat (odds van +101) van 100%. Ten derde, een "Asian Handicap (1)" weddenschap met met een uitkomst van "UMF Selfoss (-1), money back on draw" met odds van -125 is voorspeld door 1 van 2 tipsters (50%).

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
UMF Selfoss
80%
8 van 10 tipgevers
Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
3 van 3 tipgevers
Home Draw Away, 1st Half
UMF Selfoss
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor KFG Gardabaer - UMF Selfoss gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement TopLel Jr. (op de 18 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (-147) in Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. Swex (31 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +101 voor UMF Selfoss (Home Draw Away, 1st Half) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 10.1 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (289 op de ranglijst dit seizoen) marek15 voorspelt een winst van 5.8 door 10 in te zetten op Over met odds van -172 in de Over/Under 3.5 weddenschap.

TopLel Jr.
Rang: 18/1825
Winst: 163.04
Over/Under 1.5, 1st Half
-147 for Over
10/10
Geschatte winst 6.80
TopLel Jr.
Rang: 18/1825
Winst: 163.04
Home Draw Away
-182 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 5.50
Swex
Rang: 31/1825
Winst: 131.8
Home Draw Away, 1st Half
+101 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 10.10
marek15
marek15
Rang: 289/1825
Winst: 17.5
Over/Under 3.5
-172 for Over
10/10
Geschatte winst 5.80
Onesmus Maina
Onesmus Maina
Rang: 1142/1825
Winst: -16.8
Home Draw Away
-182 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 5.50
1 2 3

De wedtips van JohnnyBet voor KFG Gardabaer - UMF Selfoss gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht TopLel Jr. (met yield van 10.42%) een winst van 6.8 te behalen door 10 in te zetten op Over (-147) in de Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever Swex met yield van 10.0% zet 10 in op UMF Selfoss (+101) in de Home Draw Away, 1st Half weddenschap. De geschatte winst is 10.1. marek15 (0.18% yield) heeft -172 op Over in Over/Under 3.5 ingezet. De inzet 10 zal 5.8 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

TopLel Jr.
Rang: 426/1825
Yield: 10.42%
Over/Under 1.5, 1st Half
-147 for Over
10/10
Geschatte winst 6.80
TopLel Jr.
Rang: 426/1825
Yield: 10.42%
Home Draw Away
-182 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 5.50
Swex
Rang: 431/1825
Yield: 10.0%
Home Draw Away, 1st Half
+101 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 10.10
marek15
marek15
Rang: 664/1825
Yield: 0.18%
Over/Under 3.5
-172 for Over
10/10
Geschatte winst 5.80
Onesmus Maina
Onesmus Maina
Rang: 741/1825
Yield: -1.58%
Home Draw Away
-182 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 5.50
1 2 3

JohnnyBet's wedtips voor KFG Gardabaer - UMF Selfoss voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! pikpaw met een ODI parameter van 669.14 zet 8 in met odds van +223 voor Over in een Over/Under 2.5, 1st Half weddenschap. Het kan een winst van 17.84 opleveren. ZnZnZ10 (ODI: 612.05) plaatst een tip om 19.04 winst te opleveren door 8 in te zetten op Over (+238) in de Over/Under 2.5, 1st Half weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: 233.5) Misjak. kiest voor Home Draw Away, 1st Half weddenschap met een inzet van 10 en odds van +101 voor UMF Selfoss met een geschatte winst van 10.1.

pikpaw
pikpaw
Rang: 3/1825
ODI: 669.14
Over/Under 2.5, 1st Half
+223 for Over
8/10
Geschatte winst 17.84
ZnZnZ10
ZnZnZ10
Rang: 5/1825
ODI: 612.05
Over/Under 2.5, 1st Half
+238 for Over
8/10
Geschatte winst 19.04
Misjak.
Rang: 15/1825
ODI: 233.5
Home Draw Away, 1st Half
+101 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 10.10
krill
krill
Rang: 29/1825
ODI: 157.04
Over/Under 2.5, 1st Half
+238 for Over
8/10
Geschatte winst 19.04
marek15
marek15
Rang: 131/1825
ODI: 19.79
Over/Under 3.5
-172 for Over
10/10
Geschatte winst 5.80
1 2 3

De beste AI wedtips voor KFG Gardabaer vs UMF Selfoss

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor KFG Gardabaer vs UMF Selfoss? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op 1:2 in de wedmarkt Correct Score, tegen odds van +817, met een inzet van 6, afkomstig van Titi17. Een weddenschap op UMF Selfoss (-182) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van TopLel Jr. is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is UMF Selfoss in de Home Draw Away, 1st Half wedmarkt, waar Swex plaatst een 10 weddenschap met odds van +101.

Correct Score
+817 for 1:2
6/10
Geschatte winst 49.02
Over/Under 1.5, 1st Half
-147 for Over
10/10
Geschatte winst 6.80
Home Draw Away
-182 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 5.50
Home Draw Away, 1st Half
+101 for UMF Selfoss
10/10
Geschatte winst 10.10
Over/Under 3.5
-172 for Over
10/10
Geschatte winst 5.80
1 2 3

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen KFG Gardabaer en UMF Selfoss. De beste voorspelling met 80% van de stemmen is een overwinning van UMF Selfoss (odds van -303). Een overwinning van KFG Gardabaer (+295) heeft 10% van stemmen gekregen en 10% van tipsters hebben een gelijkspel voorspeld (+314).

1 10%
X 10%
2 80%
Voorspelling:
Odds +817 voor KFG Gardabaer 1:2 UMF Selfoss

KFG Gardabaer vs UMF Selfoss Wedtips

Tip 1:
Odds -182 voor UMF Selfoss (Home Draw Away)
Tip 2:
Odds -147 voor Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tip 3:
Odds -286 voor Yes (Both Teams To Score)
Speel bewust 18+