24.10.2026 02:40 • China • WTA Guangzhou 2026

Joanna Garland - Maddison Inglis Analyses en Wedtips

Joanna Garland tegen Maddison Inglis vindt plaats om 02:40 op 24.10.2026.

Joanna Garland
—
Maddison Inglis

Waarop wedden?

Check de laatste Joanna Garland vs Maddison Inglis wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Joanna Garland" met een quotering van +114 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Joanna Garland
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Joanna Garland - Maddison Inglis gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (op de 1395 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 11.4 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Joanna Garland (+114) in Home Away weddenschap. EROY (1811 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +114 voor Joanna Garland (Home Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 11.4 te krijgen.

GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Rang: 1395/1969
Winst: -53.4
Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40
EROY
EROY
Rang: 1811/1969
Winst: -276.78
Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40

De wedtips van JohnnyBet voor Joanna Garland - Maddison Inglis gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht EROY (met yield van -2.97%) een winst van 11.4 te behalen door 10 in te zetten op Joanna Garland (+114) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever GOAL 90+ 🇺🇦⚽ met yield van -16.08% zet 10 in op Joanna Garland (+114) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 11.4.

EROY
EROY
Rang: 840/1969
Yield: -2.97%
Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40
GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Rang: 1469/1969
Yield: -16.08%
Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40

JohnnyBet's wedtips voor Joanna Garland - Maddison Inglis voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! EROY met een ODI parameter van 11.83 zet 10 in met odds van +114 voor Joanna Garland in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 11.4 opleveren. GOAL 90+ 🇺🇦⚽ (ODI: 0.62) plaatst een tip om 11.4 winst te opleveren door 10 in te zetten op Joanna Garland (+114) in de Home Away weddenschap.

EROY
EROY
Rang: 222/1969
ODI: 11.83
Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40
GOAL 90+ 🇺🇦⚽
Rang: 537/1969
ODI: 0.62
Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40

De beste AI wedtips voor Joanna Garland vs Maddison Inglis

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Joanna Garland vs Maddison Inglis? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Joanna Garland in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +114, met een inzet van 10, afkomstig van GOAL 90+ 🇺🇦⚽. Een weddenschap op Joanna Garland (+114) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van EROY is de andere favoriet van AI.

Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40
Home Away
+114 for Joanna Garland
10/10
Geschatte winst 11.40

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Joanna Garland en Maddison Inglis. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Joanna Garland met odds van +114. De overwinning van Maddison Inglis met odds van -135 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Joanna Garland vs Maddison Inglis Wedtips

Tip 1:
Odds +114 voor Joanna Garland (Home Away)
Speel bewust 18+