19.10.2026 15:15 • Iceland • Besta deild 2026

Fram Reykjavik - IA Akranes Analyses en Wedtips

Fram Reykjavik tegen IA Akranes vindt plaats om 15:15 op 19.10.2026.

Fram Reykjavik
Fram Reykjavik
—
IA Akranes
IA Akranes

Waarop wedden?

Check de laatste Fram Reykjavik vs IA Akranes wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Matchbet And Both Teams To Score (6-way)" en een voorspeld resultaat van "Fram Reykjavik, Yes" met een quotering van +162 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
Fram Reykjavik, Yes
100%
1 van 1 tipgevers
Home Draw Away, 1st Half
Draw
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Fram Reykjavik - IA Akranes gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Lider75 (op de 1923 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 16.2 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Fram Reykjavik, Yes (+162) in Matchbet And Both Teams To Score (6-way) weddenschap. DaBigBadWolf (1969 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +152 voor Draw (Home Draw Away, 1st Half) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 15.2 te krijgen.

Lider75
Lider75
Rang: 1923/1908
Winst: -953.6
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavik, Yes
10/10
Geschatte winst 16.20
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang: 1969/1908
Winst: -1715.2
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Geschatte winst 15.20

De wedtips van JohnnyBet voor Fram Reykjavik - IA Akranes gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht DaBigBadWolf (met yield van -4.31%) een winst van 15.2 te behalen door 10 in te zetten op Draw (+152) in de Home Draw Away, 1st Half weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever Lider75 met yield van -7.4% zet 10 in op Fram Reykjavik, Yes (+162) in de Matchbet And Both Teams To Score (6-way) weddenschap. De geschatte winst is 16.2.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang: 937/1908
Yield: -4.31%
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Geschatte winst 15.20
Lider75
Lider75
Rang: 1123/1908
Yield: -7.4%
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavik, Yes
10/10
Geschatte winst 16.20

JohnnyBet's wedtips voor Fram Reykjavik - IA Akranes voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! DaBigBadWolf met een ODI parameter van -27.19 zet 10 in met odds van +152 voor Draw in een Home Draw Away, 1st Half weddenschap. Het kan een winst van 15.2 opleveren. Lider75 (ODI: -48.31) plaatst een tip om 16.2 winst te opleveren door 10 in te zetten op Fram Reykjavik, Yes (+162) in de Matchbet And Both Teams To Score (6-way) weddenschap.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rang: 1848/1908
ODI: -27.19
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Geschatte winst 15.20
Lider75
Lider75
Rang: 1893/1908
ODI: -48.31
Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavik, Yes
10/10
Geschatte winst 16.20

De beste AI wedtips voor Fram Reykjavik vs IA Akranes

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Fram Reykjavik vs IA Akranes? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Fram Reykjavik, Yes in de wedmarkt Matchbet And Both Teams To Score (6-way), tegen odds van +162, met een inzet van 10, afkomstig van Lider75. Een weddenschap op Draw (+152) in de Home Draw Away, 1st Half wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van DaBigBadWolf is de andere favoriet van AI.

Matchbet And Both Teams To Score (6-way)
+162 for Fram Reykjavik, Yes
10/10
Geschatte winst 16.20
Home Draw Away, 1st Half
+152 for Draw
10/10
Geschatte winst 15.20

Fram Reykjavik vs IA Akranes Wedtips

Tip 1:
Odds +162 voor Fram Reykjavik, Yes (Matchbet And Both Teams To Score (6-way))
Speel bewust 18+