Gebeurtenis in uitvoering
25.10.2026 17:00 • Panama • LPF 2026

Herrera FC - San Francisco FC Analyses en Wedtips

Herrera FC tegen San Francisco FC vindt plaats om 17:00 op 25.10.2026.

Herrera FC
Herrera FC
—
San Francisco FC
San Francisco FC

Waarop wedden?

Check de laatste Herrera FC vs San Francisco FC wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "San Francisco FC" met een quotering van -179 gekozen door 1 uit 1 gebruikers. Een andere populaire inzetlijn is "Home Draw Away, 1st Half" met "San Francisco FC" resultaat (odds van -123) van 100%.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
San Francisco FC
100%
1 van 1 tipgevers
Home Draw Away, 1st Half
San Francisco FC
100%
1 van 1 tipgevers
Over/Under 3.5
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Herrera FC - San Francisco FC gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement ASAMUS castle (op de 131 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 5.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Under (-172) in Over/Under 3 weddenschap. 2722🔥 (1628 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -179 voor San Francisco FC (Home Draw Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 5.6 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (1969 op de ranglijst dit seizoen) CRonaldoTips voorspelt een winst van 8.1 door 10 in te zetten op San Francisco FC met odds van -123 in de Home Draw Away, 1st Half weddenschap.

ASAMUS castle
ASAMUS castle
Rang: 131/1990
Winst: 54.52
Over/Under 3
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80
2722🔥
Rang: 1628/1990
Winst: -122.4
Home Draw Away
-179 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 5.60
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang: 1969/1990
Winst: -690.52
Home Draw Away, 1st Half
-123 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 8.10
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rang: 2019/1990
Winst: -991.09
Over/Under 3.5
+158 for Over
6/10
Geschatte winst 9.48

De wedtips van JohnnyBet voor Herrera FC - San Francisco FC gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht ASAMUS castle (met yield van 5.44%) een winst van 5.8 te behalen door 10 in te zetten op Under (-172) in de Over/Under 3 weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever 2722🔥 met yield van -4.36% zet 10 in op San Francisco FC (-179) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 5.6. CRonaldoTips (-4.8% yield) heeft -123 op San Francisco FC in Home Draw Away, 1st Half ingezet. De inzet 10 zal 8.1 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

ASAMUS castle
ASAMUS castle
Rang: 441/1990
Yield: 5.44%
Over/Under 3
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80
2722🔥
Rang: 962/1990
Yield: -4.36%
Home Draw Away
-179 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 5.60
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang: 994/1990
Yield: -4.8%
Home Draw Away, 1st Half
-123 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 8.10
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rang: 1060/1990
Yield: -5.65%
Over/Under 3.5
+158 for Over
6/10
Geschatte winst 9.48

JohnnyBet's wedtips voor Herrera FC - San Francisco FC voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! 2722🔥 met een ODI parameter van 0.2 zet 10 in met odds van -179 voor San Francisco FC in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 5.6 opleveren. CRonaldoTips (ODI: -24.04) plaatst een tip om 8.1 winst te opleveren door 10 in te zetten op San Francisco FC (-123) in de Home Draw Away, 1st Half weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: -29.79) GAZZAWILLIAMS54 kiest voor Over/Under 3.5 weddenschap met een inzet van 6 en odds van +158 voor Over met een geschatte winst van 9.48.

2722🔥
Rang: 698/1990
ODI: 0.2
Home Draw Away
-179 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 5.60
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang: 1924/1990
ODI: -24.04
Home Draw Away, 1st Half
-123 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 8.10
GAZZAWILLIAMS54
GAZZAWILLIAMS54
Rang: 1947/1990
ODI: -29.79
Over/Under 3.5
+158 for Over
6/10
Geschatte winst 9.48
ASAMUS castle
ASAMUS castle
Rang: 1983/1990
ODI: -49.75
Over/Under 3
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80

De beste AI wedtips voor Herrera FC vs San Francisco FC

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Herrera FC vs San Francisco FC? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Under in de wedmarkt Over/Under 3, tegen odds van -172, met een inzet van 10, afkomstig van ASAMUS castle. Een weddenschap op San Francisco FC (-179) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van 2722🔥 is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is San Francisco FC in de Home Draw Away, 1st Half wedmarkt, waar CRonaldoTips plaatst een 10 weddenschap met odds van -123.

Over/Under 3
-172 for Under
10/10
Geschatte winst 5.80
Home Draw Away
-179 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 5.60
Home Draw Away, 1st Half
-123 for San Francisco FC
10/10
Geschatte winst 8.10
Over/Under 3.5
+158 for Over
6/10
Geschatte winst 9.48

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Herrera FC en San Francisco FC. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van San Francisco FC met odds van -179. De overwinning van Herrera FC met odds van heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 0%
2 100%

Herrera FC vs San Francisco FC Wedtips

Tip 1:
Odds -172 voor Under (Over/Under 3)
Tip 2:
Odds -179 voor San Francisco FC (Home Draw Away)
Speel bewust 18+