27.08.2026 11:00 Norway National League U19 2026

Hamarkameratene U19 - Rosenborg BK O19 Analyses en Wedtips

Hamarkameratene U19 tegen Rosenborg BK O19 vindt plaats om 11:00 op 27.08.2026.

Hamarkameratene U19
Hamarkameratene U19
Rosenborg BK U19
Rosenborg BK O19

Waarop wedden?

Check de laatste Hamarkameratene U19 vs Rosenborg BK O19 wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Asian Handicap (0)" en een voorspeld resultaat van "Hamarkameratene U19 (0), money back on draw" met een quotering van -10000 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Asian Handicap (0)
Hamarkameratene U19 (0), money back on draw
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Hamarkameratene U19 - Rosenborg BK O19 gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement abreujg78 (op de 1424 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 0.1 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Hamarkameratene U19 (0), money back on draw (-10000) in Asian Handicap (0) weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1424/1283
Winst: -7060.94
Asian Handicap (0)
-10000 for Hamarkameratene U19 (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 0.10

De wedtips van JohnnyBet voor Hamarkameratene U19 - Rosenborg BK O19 gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht abreujg78 (met yield van -18.55%) een winst van 0.1 te behalen door 10 in te zetten op Hamarkameratene U19 (0), money back on draw (-10000) in de Asian Handicap (0) weddenschap.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1013/1283
Yield: -18.55%
Asian Handicap (0)
-10000 for Hamarkameratene U19 (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 0.10

JohnnyBet's wedtips voor Hamarkameratene U19 - Rosenborg BK O19 voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! abreujg78 met een ODI parameter van -9721.17 zet 10 in met odds van -10000 voor Hamarkameratene U19 (0), money back on draw in een Asian Handicap (0) weddenschap. Het kan een winst van 0.1 opleveren.

abreujg78
abreujg78
Rang: 1422/1283
ODI: -9721.17
Asian Handicap (0)
-10000 for Hamarkameratene U19 (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 0.10

De beste AI wedtips voor Hamarkameratene U19 vs Rosenborg BK O19

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Hamarkameratene U19 vs Rosenborg BK O19? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Hamarkameratene U19 (0), money back on draw in de wedmarkt Asian Handicap (0), tegen odds van -10000, met een inzet van 10, afkomstig van abreujg78.

Asian Handicap (0)
-10000 for Hamarkameratene U19 (0), money back on draw
10/10
Geschatte winst 0.10

Hamarkameratene U19 vs Rosenborg BK O19 Wedtips

Tip 1:
Odds -10000 voor Hamarkameratene U19 (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Speel bewust 18+