29.06.2026 12:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

FC CSKA - Partizan Belgrado Analyses en Wedtips

FC CSKA tegen Partizan Belgrado vindt plaats om 12:00 op 29.06.2026.

FC CSKA 1948
FC CSKA
Partizan Belgrade
Partizan Belgrado

Waarop wedden?

Check de laatste FC CSKA vs Partizan Belgrado wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Asian Handicap (-0.25)" en een voorspeld resultaat van "Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw" met een quotering van -115 gekozen door 1 uit 1 gebruikers. Een andere populaire inzetlijn is "Draw No Bet" met "FC CSKA" resultaat (odds van -189) van 100%. Ten derde, een "Home Draw Away" weddenschap met met een uitkomst van "FC CSKA" met odds van +105 is voorspeld door 1 van 1 tipsters (100%).

De populairste soorten weddenschappen:

Asian Handicap (-0.25)
Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw
100%
1 van 1 tipgevers
Over/Under 2.5
Over
100%
1 van 1 tipgevers
Draw No Bet
FC CSKA
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor FC CSKA - Partizan Belgrado gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement FutBach (op de 629 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 5.3 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op FC CSKA (-189) in Draw No Bet weddenschap. CB3 (1236 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -115 voor Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (-0.25)) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 8.7 te krijgen. De derde meest winstgevende tipgever (1294 op de ranglijst dit seizoen) AandN voorspelt een winst van 10.5 door 10 in te zetten op FC CSKA met odds van +105 in de Home Draw Away weddenschap.

FutBach
FutBach
Rang: 629/1738
Winst: 0.03
Draw No Bet
-189 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 5.30
CB3
Rang: 1236/1738
Winst: -28.4
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw
10/10
Geschatte winst 8.70
AandN
Rang: 1294/1738
Winst: -34.04
Home Draw Away
+105 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 10.50
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang: 1569/1738
Winst: -79.72
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Geschatte winst 7.40
Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 1967/1738
Winst: -742.66
Both Teams To Score
-169 for Yes
10/10
Geschatte winst 5.90

De wedtips van JohnnyBet voor FC CSKA - Partizan Belgrado gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht FutBach (met yield van 0.0%) een winst van 5.3 te behalen door 10 in te zetten op FC CSKA (-189) in de Draw No Bet weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever AandN met yield van -1.42% zet 10 in op FC CSKA (+105) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 10.5. CB3 (-2.27% yield) heeft -115 op Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw in Asian Handicap (-0.25) ingezet. De inzet 10 zal 8.7 winst opleveren indien de voorspelling correct is.

FutBach
FutBach
Rang: 629/1738
Yield: 0.0%
Draw No Bet
-189 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 5.30
AandN
Rang: 696/1738
Yield: -1.42%
Home Draw Away
+105 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 10.50
CB3
Rang: 726/1738
Yield: -2.27%
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw
10/10
Geschatte winst 8.70
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang: 758/1738
Yield: -3.08%
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Geschatte winst 7.40
Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 882/1738
Yield: -5.82%
Both Teams To Score
-169 for Yes
10/10
Geschatte winst 5.90

JohnnyBet's wedtips voor FC CSKA - Partizan Belgrado voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! FutBach met een ODI parameter van 9.44 zet 10 in met odds van -189 voor FC CSKA in een Draw No Bet weddenschap. Het kan een winst van 5.3 opleveren. Zhubiitis (ODI: 1.03) plaatst een tip om 5.9 winst te opleveren door 10 in te zetten op Yes (-169) in de Both Teams To Score weddenschap. Derde in het algemeen klassement (ODI: -3.3) AandN kiest voor Home Draw Away weddenschap met een inzet van 10 en odds van +105 voor FC CSKA met een geschatte winst van 10.5.

FutBach
FutBach
Rang: 186/1738
ODI: 9.44
Draw No Bet
-189 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 5.30
Zhubiitis
Zhubiitis
Rang: 438/1738
ODI: 1.03
Both Teams To Score
-169 for Yes
10/10
Geschatte winst 5.90
AandN
Rang: 1647/1738
ODI: -3.3
Home Draw Away
+105 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 10.50
CB3
Rang: 1708/1738
ODI: -5.59
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw
10/10
Geschatte winst 8.70
CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rang: 1751/1738
ODI: -8.96
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Geschatte winst 7.40

De beste AI wedtips voor FC CSKA vs Partizan Belgrado

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor FC CSKA vs Partizan Belgrado? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op FC CSKA in de wedmarkt Draw No Bet, tegen odds van -189, met een inzet van 10, afkomstig van FutBach. Een weddenschap op Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw (-115) in de Asian Handicap (-0.25) wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van CB3 is de andere favoriet van AI. De derde meest waarschijnlijke winnende weddenschap volgens het algoritme is FC CSKA in de Home Draw Away wedmarkt, waar AandN plaatst een 10 weddenschap met odds van +105.

Draw No Bet
-189 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 5.30
Asian Handicap (-0.25)
-115 for Partizan Belgrado (+0.25), money back on draw
10/10
Geschatte winst 8.70
Home Draw Away
+105 for FC CSKA
10/10
Geschatte winst 10.50
Over/Under 2.5
-135 for Over
10/10
Geschatte winst 7.40
Both Teams To Score
-169 for Yes
10/10
Geschatte winst 5.90

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen FC CSKA en Partizan Belgrado. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van FC CSKA (odds van +105). Een overwinning van Partizan Belgrado (+204) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+223).

1 100%
X 0%
2 0%

FC CSKA vs Partizan Belgrado Wedtips

Tip 1:
Odds -189 voor FC CSKA (Draw No Bet)
Tip 2:
Odds -135 voor Over (Over/Under 2.5)
Tip 3:
Odds -169 voor Yes (Both Teams To Score)
Speel bewust 18+