31.07.2026 14:45 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Crystal Palace FC - Al-Ula Analyses en Wedtips

Crystal Palace FC tegen Al-Ula vindt plaats om 14:45 op 31.07.2026.

Crystal Palace FC
Crystal Palace FC
Al-Ula

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Crystal Palace FC - Al-Ula gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Papadenis (op de 1999 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 9.3 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (-108) in Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap.

Papadenis
Papadenis
Rang: 1999/2056
Winst: -210.48
Over/Under 1.5, 1st Half
-108 for Over
10/10
Geschatte winst 9.30

De wedtips van JohnnyBet voor Crystal Palace FC - Al-Ula gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Papadenis (met yield van -5.11%) een winst van 9.3 te behalen door 10 in te zetten op Over (-108) in de Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap.

Papadenis
Papadenis
Rang: 926/2056
Yield: -5.11%
Over/Under 1.5, 1st Half
-108 for Over
10/10
Geschatte winst 9.30

JohnnyBet's wedtips voor Crystal Palace FC - Al-Ula voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Papadenis met een ODI parameter van 50.26 zet 10 in met odds van -108 voor Over in een Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. Het kan een winst van 9.3 opleveren.

Papadenis
Papadenis
Rang: 98/2056
ODI: 50.26
Over/Under 1.5, 1st Half
-108 for Over
10/10
Geschatte winst 9.30

De beste AI wedtips voor Crystal Palace FC vs Al-Ula

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Crystal Palace FC vs Al-Ula? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Over in de wedmarkt Over/Under 1.5, 1st Half, tegen odds van -108, met een inzet van 10, afkomstig van Papadenis.

Over/Under 1.5, 1st Half
-108 for Over
10/10
Geschatte winst 9.30

Crystal Palace FC vs Al-Ula Wedtips

Tip 1:
Odds -108 voor Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Speel bewust 18+