26.09.2026 22:00 • El Salvador • Primera Division 2026/2027

AD Isidro Metapan - CD Cacahuatique Analyses en Wedtips

AD Isidro Metapan tegen CD Cacahuatique vindt plaats om 22:00 op 26.09.2026.

AD Isidro Metapan
AD Isidro Metapan
—
CD Cacahuatique
CD Cacahuatique

Waarop wedden?

Check de laatste AD Isidro Metapan vs CD Cacahuatique wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "AD Isidro Metapan" met een quotering van -208 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
AD Isidro Metapan
100%
1 van 1 tipgevers
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor AD Isidro Metapan - CD Cacahuatique gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Klave33 (op de 1728 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.5 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Over (+195) in Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. abreujg78 (1791 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -208 voor AD Isidro Metapan (Home Draw Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 4.8 te krijgen.

Klave33
Klave33
Rang: 1728/1677
Winst: -891.44
Over/Under 1.5, 1st Half
+195 for Over
10/10
Geschatte winst 19.50
abreujg78
abreujg78
Rang: 1791/1677
Winst: -27207.1
Home Draw Away
-208 for AD Isidro Metapan
10/10
Geschatte winst 4.80

De wedtips van JohnnyBet voor AD Isidro Metapan - CD Cacahuatique gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Klave33 (met yield van -3.36%) een winst van 19.5 te behalen door 10 in te zetten op Over (+195) in de Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever abreujg78 met yield van -18.71% zet 10 in op AD Isidro Metapan (-208) in de Home Draw Away weddenschap. De geschatte winst is 4.8.

Klave33
Klave33
Rang: 730/1677
Yield: -3.36%
Over/Under 1.5, 1st Half
+195 for Over
10/10
Geschatte winst 19.50
abreujg78
abreujg78
Rang: 1292/1677
Yield: -18.71%
Home Draw Away
-208 for AD Isidro Metapan
10/10
Geschatte winst 4.80

JohnnyBet's wedtips voor AD Isidro Metapan - CD Cacahuatique voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Klave33 met een ODI parameter van 391.18 zet 10 in met odds van +195 voor Over in een Over/Under 1.5, 1st Half weddenschap. Het kan een winst van 19.5 opleveren. abreujg78 (ODI: -30811.4) plaatst een tip om 4.8 winst te opleveren door 10 in te zetten op AD Isidro Metapan (-208) in de Home Draw Away weddenschap.

Klave33
Klave33
Rang: 23/1677
ODI: 391.18
Over/Under 1.5, 1st Half
+195 for Over
10/10
Geschatte winst 19.50
abreujg78
abreujg78
Rang: 1789/1677
ODI: -30811.4
Home Draw Away
-208 for AD Isidro Metapan
10/10
Geschatte winst 4.80

De beste AI wedtips voor AD Isidro Metapan vs CD Cacahuatique

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor AD Isidro Metapan vs CD Cacahuatique? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Over in de wedmarkt Over/Under 1.5, 1st Half, tegen odds van +195, met een inzet van 10, afkomstig van Klave33. Een weddenschap op AD Isidro Metapan (-208) in de Home Draw Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van abreujg78 is de andere favoriet van AI.

Over/Under 1.5, 1st Half
+195 for Over
10/10
Geschatte winst 19.50
Home Draw Away
-208 for AD Isidro Metapan
10/10
Geschatte winst 4.80

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen AD Isidro Metapan en CD Cacahuatique. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van AD Isidro Metapan (odds van -208). Een overwinning van CD Cacahuatique (+665) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+295).

1 100%
X 0%
2 0%

AD Isidro Metapan vs CD Cacahuatique Wedtips

Tip 1:
Odds +195 voor Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tip 2:
Odds -208 voor AD Isidro Metapan (Home Draw Away)
Speel bewust 18+