24.08.2026 13:00 Italy Campionato Primavera 1 2026/2027

AC Milan O20 - Torino O20 Analyses en Wedtips

AC Milan O20 tegen Torino O20 vindt plaats om 13:00 op 24.08.2026.

AC Milan U20
AC Milan O20
Torino U20
Torino O20

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Draw
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor AC Milan O20 - Torino O20 gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement aphrodite (op de 1385 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.5 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Draw (+195) in Home Draw Away weddenschap.

aphrodite
aphrodite
Rang: 1385/1239
Winst: -2569.74
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.50

De wedtips van JohnnyBet voor AC Milan O20 - Torino O20 gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht aphrodite (met yield van -7.6%) een winst van 19.5 te behalen door 10 in te zetten op Draw (+195) in de Home Draw Away weddenschap.

aphrodite
aphrodite
Rang: 744/1239
Yield: -7.6%
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.50

JohnnyBet's wedtips voor AC Milan O20 - Torino O20 voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! aphrodite met een ODI parameter van -1391.45 zet 10 in met odds van +195 voor Draw in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 19.5 opleveren.

aphrodite
aphrodite
Rang: 1379/1239
ODI: -1391.45
Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.50

De beste AI wedtips voor AC Milan O20 vs Torino O20

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor AC Milan O20 vs Torino O20? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Draw in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +195, met een inzet van 10, afkomstig van aphrodite.

Home Draw Away
+195 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.50

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen AC Milan O20 en Torino O20. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een gelijkspel (odds van +195). Een overwinning van AC Milan O20 (+129) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een overwinning van Torino O20 (+162).

1 0%
X 100%
2 0%

AC Milan O20 vs Torino O20 Wedtips

Tip 1:
Odds +195 voor Draw (Home Draw Away)
Speel bewust 18+