04.07.2026 07:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

AC Horsens - Hobro Analyses en Wedtips

AC Horsens tegen Hobro vindt plaats om 07:00 op 04.07.2026.

AC Horsens
AC Horsens
Hobro
Hobro

Waarop wedden?

Check de laatste AC Horsens vs Hobro wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Draw No Bet" en een voorspeld resultaat van "AC Horsens" met een quotering van -263 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Draw No Bet
AC Horsens
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor AC Horsens - Hobro gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement system (op de 343 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 3.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op AC Horsens (-263) in Draw No Bet weddenschap.

system
system
Rang: 343/1833
Winst: 14.12
Draw No Bet
-263 for AC Horsens
10/10
Geschatte winst 3.80

De wedtips van JohnnyBet voor AC Horsens - Hobro gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht system (met yield van 0.12%) een winst van 3.8 te behalen door 10 in te zetten op AC Horsens (-263) in de Draw No Bet weddenschap.

system
system
Rang: 680/1833
Yield: 0.12%
Draw No Bet
-263 for AC Horsens
10/10
Geschatte winst 3.80

JohnnyBet's wedtips voor AC Horsens - Hobro voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! system met een ODI parameter van 97.5 zet 10 in met odds van -263 voor AC Horsens in een Draw No Bet weddenschap. Het kan een winst van 3.8 opleveren.

system
system
Rang: 44/1833
ODI: 97.5
Draw No Bet
-263 for AC Horsens
10/10
Geschatte winst 3.80

De beste AI wedtips voor AC Horsens vs Hobro

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor AC Horsens vs Hobro? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op AC Horsens in de wedmarkt Draw No Bet, tegen odds van -263, met een inzet van 10, afkomstig van system.

Draw No Bet
-263 for AC Horsens
10/10
Geschatte winst 3.80

AC Horsens vs Hobro Wedtips

Tip 1:
Odds -263 voor AC Horsens (Draw No Bet)
Speel bewust 18+