21.10.2026 04:30 • Australia • NBL 2026/2027

Tasmania JackJumpers - Brisbane Bullets Analyses en Wedtips

Tasmania JackJumpers tegen Brisbane Bullets vindt plaats om 04:30 op 21.10.2026.

Tasmania JackJumpers
—
Brisbane Bullets

Waarop wedden?

Check de laatste Tasmania JackJumpers vs Brisbane Bullets wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Tasmania JackJumpers" met een quotering van -400 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Tasmania JackJumpers
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Tasmania JackJumpers - Brisbane Bullets gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Zefiras (op de 1517 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 2.5 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Tasmania JackJumpers (-400) in Home Away weddenschap.

Zefiras
Rang: 1517/1917
Winst: -97.1
Home Away
-400 for Tasmania JackJumpers
10/10
Geschatte winst 2.50

De wedtips van JohnnyBet voor Tasmania JackJumpers - Brisbane Bullets gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Zefiras (met yield van -19.5%) een winst van 2.5 te behalen door 10 in te zetten op Tasmania JackJumpers (-400) in de Home Away weddenschap.

Zefiras
Rang: 1481/1917
Yield: -19.5%
Home Away
-400 for Tasmania JackJumpers
10/10
Geschatte winst 2.50

JohnnyBet's wedtips voor Tasmania JackJumpers - Brisbane Bullets voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Zefiras met een ODI parameter van -0.17 zet 10 in met odds van -400 voor Tasmania JackJumpers in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 2.5 opleveren.

Zefiras
Rang: 1199/1917
ODI: -0.17
Home Away
-400 for Tasmania JackJumpers
10/10
Geschatte winst 2.50

De beste AI wedtips voor Tasmania JackJumpers vs Brisbane Bullets

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Tasmania JackJumpers vs Brisbane Bullets? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Tasmania JackJumpers in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -400, met een inzet van 10, afkomstig van Zefiras.

Home Away
-400 for Tasmania JackJumpers
10/10
Geschatte winst 2.50

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Tasmania JackJumpers en Brisbane Bullets. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Tasmania JackJumpers met odds van -400. De overwinning van Brisbane Bullets met odds van heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Tasmania JackJumpers vs Brisbane Bullets Wedtips

Tip 1:
Odds -400 voor Tasmania JackJumpers (Home Away)
Speel bewust 18+