01.08.2026 13:20 Canada WTA Toronto 2026

Sofia Kenin - Lucrezia Stefanini Analyses en Wedtips

Sofia Kenin tegen Lucrezia Stefanini vindt plaats om 13:20 op 01.08.2026.

Sofia Kenin
Lucrezia Stefanini

Waarop wedden?

Check de laatste Sofia Kenin vs Lucrezia Stefanini wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Sofia Kenin" met een quotering van -128 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Sofia Kenin
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Sofia Kenin - Lucrezia Stefanini gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement novons (op de 1 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 7.8 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Sofia Kenin (-128) in Home Away weddenschap. maer20 (1 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -143 voor Sofia Kenin (Home Away) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 7.0 te krijgen.

novons
novons
Rang: 1/402
Winst: 0.0
Home Away
-128 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.80
maer20
maer20
Rang: 1/402
Winst: 0.0
Home Away
-143 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.00

De wedtips van JohnnyBet voor Sofia Kenin - Lucrezia Stefanini gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht novons (met yield van 0.0%) een winst van 7.8 te behalen door 10 in te zetten op Sofia Kenin (-128) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever maer20 met yield van 0.0% zet 10 in op Sofia Kenin (-143) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 7.0.

novons
novons
Rang: 1/402
Yield: 0.0%
Home Away
-128 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.80
maer20
maer20
Rang: 1/402
Yield: 0.0%
Home Away
-143 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.00

JohnnyBet's wedtips voor Sofia Kenin - Lucrezia Stefanini voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! novons met een ODI parameter van 0.0 zet 10 in met odds van -128 voor Sofia Kenin in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 7.8 opleveren. maer20 (ODI: 0.0) plaatst een tip om 7.0 winst te opleveren door 10 in te zetten op Sofia Kenin (-143) in de Home Away weddenschap.

novons
novons
Rang: 1/402
ODI: 0.0
Home Away
-128 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.80
maer20
maer20
Rang: 1/402
ODI: 0.0
Home Away
-143 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.00

De beste AI wedtips voor Sofia Kenin vs Lucrezia Stefanini

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Sofia Kenin vs Lucrezia Stefanini? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Sofia Kenin in de wedmarkt Home Away, tegen odds van -128, met een inzet van 10, afkomstig van novons. Een weddenschap op Sofia Kenin (-143) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van maer20 is de andere favoriet van AI.

Home Away
-128 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.80
Home Away
-143 for Sofia Kenin
10/10
Geschatte winst 7.00

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Sofia Kenin en Lucrezia Stefanini. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Sofia Kenin met odds van -128. De overwinning van Lucrezia Stefanini met odds van +106 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Sofia Kenin vs Lucrezia Stefanini Wedtips

Tip 1:
Odds -128 voor Sofia Kenin (Home Away)
Speel bewust 18+