25.10.2026 04:05 • Japan • B.League Premier 2026/2027

Shibuya Hitachi Sun Rockers - Nagoya Diamond Dolphins Analyses en Wedtips

Shibuya Hitachi Sun Rockers tegen Nagoya Diamond Dolphins vindt plaats om 04:05 op 25.10.2026.

Shibuya Hitachi Sun Rockers
—
Nagoya Diamond Dolphins

Waarop wedden?

Check de laatste Shibuya Hitachi Sun Rockers vs Nagoya Diamond Dolphins wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Shibuya Hitachi Sun Rockers" met een quotering van +190 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Shibuya Hitachi Sun Rockers
100%
1 van 1 tipgevers
Over/Under 168.5
Under
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Shibuya Hitachi Sun Rockers - Nagoya Diamond Dolphins gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement faro2013 (op de 2073 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 8.9 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Under (-112) in Over/Under 168.5 weddenschap.

faro2013
faro2013
Rang: 2073/1979
Winst: -4160.28
Over/Under 168.5
-112 for Under
10/10
Geschatte winst 8.90
Home Away
+190 for Shibuya Hitachi Sun Rockers
10/10
Geschatte winst 19.00

De wedtips van JohnnyBet voor Shibuya Hitachi Sun Rockers - Nagoya Diamond Dolphins gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht faro2013 (met yield van -4.11%) een winst van 8.9 te behalen door 10 in te zetten op Under (-112) in de Over/Under 168.5 weddenschap.

faro2013
faro2013
Rang: 938/1979
Yield: -4.11%
Over/Under 168.5
-112 for Under
10/10
Geschatte winst 8.90
Home Away
+190 for Shibuya Hitachi Sun Rockers
10/10
Geschatte winst 19.00

JohnnyBet's wedtips voor Shibuya Hitachi Sun Rockers - Nagoya Diamond Dolphins voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! faro2013 met een ODI parameter van -1649.51 zet 10 in met odds van -112 voor Under in een Over/Under 168.5 weddenschap. Het kan een winst van 8.9 opleveren.

faro2013
faro2013
Rang: 2062/1979
ODI: -1649.51
Over/Under 168.5
-112 for Under
10/10
Geschatte winst 8.90
Home Away
+190 for Shibuya Hitachi Sun Rockers
10/10
Geschatte winst 19.00

De beste AI wedtips voor Shibuya Hitachi Sun Rockers vs Nagoya Diamond Dolphins

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Shibuya Hitachi Sun Rockers vs Nagoya Diamond Dolphins? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Under in de wedmarkt Over/Under 168.5, tegen odds van -112, met een inzet van 10, afkomstig van faro2013. Een weddenschap op Shibuya Hitachi Sun Rockers (+190) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van TheTester is de andere favoriet van AI.

Over/Under 168.5
-112 for Under
10/10
Geschatte winst 8.90
Home Away
+190 for Shibuya Hitachi Sun Rockers
10/10
Geschatte winst 19.00

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Shibuya Hitachi Sun Rockers en Nagoya Diamond Dolphins. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Shibuya Hitachi Sun Rockers met odds van +190. De overwinning van Nagoya Diamond Dolphins met odds van -238 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Shibuya Hitachi Sun Rockers vs Nagoya Diamond Dolphins Wedtips

Tip 1:
Odds -112 voor Under (Over/Under 168.5)
Tip 2:
Odds +190 voor Shibuya Hitachi Sun Rockers (Home Away)
Speel bewust 18+