02.08.2026 18:30 Venezuela Liga FUTVE - Apertura 2026

Metropolitanos FC - Academia Puerto Cabello Analyses en Wedtips

Metropolitanos FC tegen Academia Puerto Cabello vindt plaats om 18:30 op 02.08.2026.

Metropolitanos FC
Metropolitanos FC
Academia Puerto Cabello
Academia Puerto Cabello

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
Draw
100%
1 van 1 tipgevers
Both Teams To Score
Yes
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Metropolitanos FC - Academia Puerto Cabello gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Villo06 (op de 27 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 19.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op Draw (+190) in Home Draw Away weddenschap. carlosed72 (348 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van -106 voor Yes (Both Teams To Score) door 10 in te zetten om een ​​geschatte winst van 9.4 te krijgen.

Villo06
Villo06
Rang: 27/631
Winst: 60.82
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.00
carlosed72
carlosed72
Rang: 348/631
Winst: -6.9
Both Teams To Score
-106 for Yes
10/10
Geschatte winst 9.40

De wedtips van JohnnyBet voor Metropolitanos FC - Academia Puerto Cabello gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Villo06 (met yield van 17.58%) een winst van 19.0 te behalen door 10 in te zetten op Draw (+190) in de Home Draw Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever carlosed72 met yield van -10.78% zet 10 in op Yes (-106) in de Both Teams To Score weddenschap. De geschatte winst is 9.4.

Villo06
Villo06
Rang: 138/631
Yield: 17.58%
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.00
carlosed72
carlosed72
Rang: 361/631
Yield: -10.78%
Both Teams To Score
-106 for Yes
10/10
Geschatte winst 9.40

JohnnyBet's wedtips voor Metropolitanos FC - Academia Puerto Cabello voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! carlosed72 met een ODI parameter van 0.32 zet 10 in met odds van -106 voor Yes in een Both Teams To Score weddenschap. Het kan een winst van 9.4 opleveren. Villo06 (ODI: -5.29) plaatst een tip om 19.0 winst te opleveren door 10 in te zetten op Draw (+190) in de Home Draw Away weddenschap.

carlosed72
carlosed72
Rang: 130/631
ODI: 0.32
Both Teams To Score
-106 for Yes
10/10
Geschatte winst 9.40
Villo06
Villo06
Rang: 516/631
ODI: -5.29
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.00

De beste AI wedtips voor Metropolitanos FC vs Academia Puerto Cabello

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Metropolitanos FC vs Academia Puerto Cabello? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Draw in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van +190, met een inzet van 10, afkomstig van Villo06 . Een weddenschap op Yes (-106) in de Both Teams To Score wedmarkt met een inzet van 10 afkomstig van carlosed72 is de andere favoriet van AI.

Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Geschatte winst 19.00
Both Teams To Score
-106 for Yes
10/10
Geschatte winst 9.40

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Metropolitanos FC en Academia Puerto Cabello. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een gelijkspel (odds van +190). Een overwinning van Metropolitanos FC (+228) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een overwinning van Academia Puerto Cabello (+127).

1 0%
X 100%
2 0%

Metropolitanos FC vs Academia Puerto Cabello Wedtips

Tip 1:
Odds +190 voor Draw (Home Draw Away)
Tip 2:
Odds -106 voor Yes (Both Teams To Score)
Speel bewust 18+