30.07.2026 09:00 Turkey ATP Challenger Samsun 2026

Max Basing - Constantin Bittoun Kouzmine Analyses en Wedtips

Max Basing tegen Constantin Bittoun Kouzmine vindt plaats om 09:00 op 30.07.2026.

Max Basing
Constantin Bittoun Kouzmine

Waarop wedden?

De populairste soorten weddenschappen:

Correct Score
2:0
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Max Basing - Constantin Bittoun Kouzmine gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Wilhelmine (op de 2222 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 6.0 in totale winst door een inzet van 10 te plaatsen op 2:0 (-167) in Correct Score weddenschap.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2222/2041
Winst: -3115.58
Correct Score
-167 for 2:0
10/10
Geschatte winst 6.00

De wedtips van JohnnyBet voor Max Basing - Constantin Bittoun Kouzmine gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Wilhelmine (met yield van -6.51%) een winst van 6.0 te behalen door 10 in te zetten op 2:0 (-167) in de Correct Score weddenschap.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 978/2041
Yield: -6.51%
Correct Score
-167 for 2:0
10/10
Geschatte winst 6.00

JohnnyBet's wedtips voor Max Basing - Constantin Bittoun Kouzmine voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! Wilhelmine met een ODI parameter van -314.78 zet 10 in met odds van -167 voor 2:0 in een Correct Score weddenschap. Het kan een winst van 6.0 opleveren.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rang: 2212/2041
ODI: -314.78
Correct Score
-167 for 2:0
10/10
Geschatte winst 6.00

De beste AI wedtips voor Max Basing vs Constantin Bittoun Kouzmine

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Max Basing vs Constantin Bittoun Kouzmine? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op 2:0 in de wedmarkt Correct Score, tegen odds van -167, met een inzet van 10, afkomstig van Wilhelmine.

Correct Score
-167 for 2:0
10/10
Geschatte winst 6.00
Voorspelling:
Odds -167 voor Max Basing 2:0 Constantin Bittoun Kouzmine
Speel bewust 18+