28.07.2026 05:10 Czech Republic ATP Challenger Liberec 2026

Martin Andrej - Thiago Seyboth Wild Analyses en Wedtips

Martin Andrej tegen Thiago Seyboth Wild vindt plaats om 05:10 op 28.07.2026.

Martin Andrej
Thiago Seyboth Wild

Waarop wedden?

Check de laatste Martin Andrej vs Thiago Seyboth Wild wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Away" en een voorspeld resultaat van "Martin Andrej" met een quotering van +428 gekozen door 2 uit 2 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Away
Martin Andrej
100%
2 van 2 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor Martin Andrej - Thiago Seyboth Wild gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement Jarecczak (op de 2134 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 25.68 in totale winst door een inzet van 6 te plaatsen op Martin Andrej (+428) in Home Away weddenschap. theoxy (2139 op de ranglijst), deelt daarentegen een tip met odds van +361 voor Martin Andrej (Home Away) door 8 in te zetten om een ​​geschatte winst van 28.88 te krijgen.

Jarecczak
Jarecczak
Rang: 2134/2011
Winst: -763.42
Home Away
+428 for Martin Andrej
6/10
Geschatte winst 25.68
theoxy
theoxy
Rang: 2139/2011
Winst: -834.83
Home Away
+361 for Martin Andrej
8/10
Geschatte winst 28.88

De wedtips van JohnnyBet voor Martin Andrej - Thiago Seyboth Wild gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht Jarecczak (met yield van -2.82%) een winst van 25.68 te behalen door 6 in te zetten op Martin Andrej (+428) in de Home Away weddenschap. De op één na meest winstgevende tipgever theoxy met yield van -20.16% zet 8 in op Martin Andrej (+361) in de Home Away weddenschap. De geschatte winst is 28.88.

Jarecczak
Jarecczak
Rang: 760/2011
Yield: -2.82%
Home Away
+428 for Martin Andrej
6/10
Geschatte winst 25.68
theoxy
theoxy
Rang: 1425/2011
Yield: -20.16%
Home Away
+361 for Martin Andrej
8/10
Geschatte winst 28.88

JohnnyBet's wedtips voor Martin Andrej - Thiago Seyboth Wild voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! theoxy met een ODI parameter van 8.67 zet 8 in met odds van +361 voor Martin Andrej in een Home Away weddenschap. Het kan een winst van 28.88 opleveren. Jarecczak (ODI: -2.82) plaatst een tip om 25.68 winst te opleveren door 6 in te zetten op Martin Andrej (+428) in de Home Away weddenschap.

theoxy
theoxy
Rang: 267/2011
ODI: 8.67
Home Away
+361 for Martin Andrej
8/10
Geschatte winst 28.88
Jarecczak
Jarecczak
Rang: 1851/2011
ODI: -2.82
Home Away
+428 for Martin Andrej
6/10
Geschatte winst 25.68

De beste AI wedtips voor Martin Andrej vs Thiago Seyboth Wild

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor Martin Andrej vs Thiago Seyboth Wild? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op Martin Andrej in de wedmarkt Home Away, tegen odds van +428, met een inzet van 6, afkomstig van Jarecczak. Een weddenschap op Martin Andrej (+361) in de Home Away wedmarkt met een inzet van 8 afkomstig van theoxy is de andere favoriet van AI.

Home Away
+428 for Martin Andrej
6/10
Geschatte winst 25.68
Home Away
+361 for Martin Andrej
8/10
Geschatte winst 28.88

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen Martin Andrej en Thiago Seyboth Wild. De beste voorspelling met 100% van de stemmen is een overwinning van Martin Andrej met odds van +428. De overwinning van Thiago Seyboth Wild met odds van -476 heeft 0% van de stemmen gekregen.

1 100%
2 0%

Martin Andrej vs Thiago Seyboth Wild Wedtips

Tip 1:
Odds +428 voor Martin Andrej (Home Away)
Speel bewust 18+