31.07.2026 12:00 Poland 1. Division 2026/2027

LKS Lodz - Polonia Bytom Analyses en Wedtips

LKS Lodz tegen Polonia Bytom vindt plaats om 12:00 op 31.07.2026.

LKS Lodz
LKS Lodz
Polonia Bytom
Polonia Bytom

Waarop wedden?

Check de laatste LKS Lodz vs Polonia Bytom wedtips gekozen door de JohnnyBet Tipsters gemeenschap. Een van de populairste wedmarkten is "Home Draw Away" en een voorspeld resultaat van "LKS Lodz" met een quotering van -156 gekozen door 1 uit 1 gebruikers.

De populairste soorten weddenschappen:

Home Draw Away
LKS Lodz
100%
1 van 1 tipgevers

De wedtips van JohnnyBet voor LKS Lodz - Polonia Bytom gerangschikt op de tipgevers winst

Onze meest winstgevende tipgever voor dit evenement romek07 (op de 1350 plaats op de wereldranglijst in totale winst) voorspelt 4.48 in totale winst door een inzet van 7 te plaatsen op LKS Lodz (-156) in Home Draw Away weddenschap.

romek07
Rang: 1350/2045
Winst: -26.37
Home Draw Away
-156 for LKS Lodz
7/10
Geschatte winst 4.48

De wedtips van JohnnyBet voor LKS Lodz - Polonia Bytom gerangschikt op de tipgevers yield

Als je meer op yield dan op winst vertrouwt, verwacht romek07 (met yield van -22.35%) een winst van 4.48 te behalen door 7 in te zetten op LKS Lodz (-156) in de Home Draw Away weddenschap.

romek07
Rang: 1495/2045
Yield: -22.35%
Home Draw Away
-156 for LKS Lodz
7/10
Geschatte winst 4.48

JohnnyBet's wedtips voor LKS Lodz - Polonia Bytom voorbereid door onze tipgevers ODI

Deze tipsters weten de beste weddenschappen te kiezen! romek07 met een ODI parameter van -0.42 zet 7 in met odds van -156 voor LKS Lodz in een Home Draw Away weddenschap. Het kan een winst van 4.48 opleveren.

romek07
Rang: 1595/2045
ODI: -0.42
Home Draw Away
-156 for LKS Lodz
7/10
Geschatte winst 4.48

De beste AI wedtips voor LKS Lodz vs Polonia Bytom

Wat voorspelt kunstmatige intelligentie voor LKS Lodz vs Polonia Bytom? AI berekent dat de meest waarschijnlijke uitkomst is een weddenschap op LKS Lodz in de wedmarkt Home Draw Away, tegen odds van -156, met een inzet van 7, afkomstig van romek07.

Home Draw Away
-156 for LKS Lodz
7/10
Geschatte winst 4.48

Onze tipgevers hebben gesproken!

De JohnnyBet-community heeft zijn wedtips gedeeld voor de komende wedstrijd tussen LKS Lodz en Polonia Bytom. De beste voorspelling met 100% van stemmen is een overwinning van LKS Lodz (odds van -156). Een overwinning van Polonia Bytom (+371) heeft 0% gekregen. 0% voorspelt een gelijkspel (+295).

1 100%
X 0%
2 0%

LKS Lodz vs Polonia Bytom Wedtips

Tip 1:
Odds -156 voor LKS Lodz (Home Draw Away)
Speel bewust 18+